Výsledky závodu: 1.závod Slezské zimní ligy

Datum:
19.11.2016
Místo konání:
Restaurace U Dvoru - Zengrova 35, Ostrava-Vítkovice
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Ředitel závodu:
Svěchota Milan - R1
Hlavní rozhodčí:
Svěchotová Hana - R2
Stavitel tratí:
Svěchota Milan - R1
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
DA
2.10 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 14:57
2. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 15:02 + 0:05
3. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 15:22 + 0:25
4. Marszalek Hann 9AC C OB Ostrava 15:44 + 0:47
5. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 15:45 + 0:48
6. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 15:47 + 0:50
7. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 16:15 + 1:18
8. Marszarel Maria 9AC C OB Ostrava 17:16 + 2:19
9. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 17:20 + 2:23
10. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 18:40 + 3:43
11. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 19:04 + 4:07
12. Mielcová Elena AOV6951 C 19:23 + 4:26
13. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 20:18 + 5:21
14. Haluzíková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 21:59 + 7:02
15. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 23:46 + 8:49
16. Wojarska Kamila 2KP C 26:31 + 11:34
17. Fulek Ewelina 9AC C OB Ostrava 29:49 + 14:52
DB
1.70 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 15:47
2. Kosubová Iva BFM8351 C SKOB Frýdek - Místek 18:13 + 2:26
3. Pavlová Eliška MOV0650 C SKOB Ostrava 18:18 + 2:31
4. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 18:50 + 3:03
5. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 19:12 + 3:25
6. Masny Anna 1ZP8250 C KOS Owsiszcze 19:50 + 4:03
7. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 21:18 + 5:31
8. Vébrová Šárka HAV7050 C OB Havířov 21:25 + 5:38
9. Kohoutkova Jana 9AC C OB Ostrava 22:53 + 7:06
10. Skovronova Hana MOV C SKOB Ostrava 24:32 + 8:45
11. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 27:22 + 11:35
12. Holmanová Radmila MOV6751 C SKOB Ostrava 32:57 + 17:10
13. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 34:00 + 18:13
DC
1.60 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 15:19
2. Gilikova Marie SOP C OOB TJ Slezan Opava 16:43 + 1:24
3. Hrabovska Klara HAV C OB Havířov 18:51 + 3:32
4. Maturová Karolína 7SC0850 C Neregistrovaní - MOV 19:52 + 4:33
5. Kandalíková Nina 7SC1250 C Neregistrovaní - MOV 21:49 + 6:30
6. Horáčková Karolína MOV1051 C SKOB Ostrava 22:33 + 7:14
7. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 22:56 + 7:37
8. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 23:11 + 7:52
9. Niezgoda Alicja 27P050 C ATZ Racibórz 23:30 + 8:11
10. Skovronova Antonie MOV C SKOB Ostrava 23:52 + 8:33
11. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 25:08 + 9:49
12. Skovronova Anezka MOV C SKOB Ostrava 27:33 + 12:14
12. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 27:33 + 12:14
HA
2.10 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 11:02
2. Fousek Jan LOV9101 C lepus.cz 11:29 + 0:27
3. Waluga Ireneusz 33R C AR team Polsko 11:50 + 0:48
4. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 11:56 + 0:54
5. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 12:09 + 1:07
6. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 12:21 + 1:19
7. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 12:35 + 1:33
8. Szwaja Matthew 73Q C US Komet Gliwice 12:42 + 1:40
9. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 12:47 + 1:45
10. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 13:00 + 1:58
11. Dyszy Gregorz 92T C Technikum nr8 Katowice 13:14 + 2:12
12. Blaha Jiří EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha 13:18 + 2:16
12. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 13:18 + 2:16
14. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 13:27 + 2:25
15. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 13:29 + 2:27
16. Brych Milosz 92T C Technikum nr8 Katowice 13:32 + 2:30
17. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 13:47 + 2:45
18. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 13:49 + 2:47
19. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 13:53 + 2:51
20. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 13:54 + 2:52
21. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 13:55 + 2:53
22. Mielec Jaromír AOV6901 C 13:58 + 2:56
23. Marszalek Piotr 9AC C OB Ostrava 14:02 + 3:00
24. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 14:04 + 3:02
25. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 14:15 + 3:13
26. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 14:19 + 3:17
27. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:49 + 3:47
28. Wojarski Krzystof 2KP C 15:00 + 3:58
29. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 15:30 + 4:28
30. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 15:31 + 4:29
31. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 15:35 + 4:33
32. Vorel Tomas 31K C SK Jiri Team Ostrava 16:03 + 5:01
33. Mielec Radomír AOV0301 B 16:11 + 5:09
34. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 16:20 + 5:18
35. Masny Krzysztof 1ZP7600 C KOS Owsiszcze 16:22 + 5:20
36. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 16:52 + 5:50
37. Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 17:00 + 5:58
38. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 17:33 + 6:31
39. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 18:19 + 7:17
39. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 18:19 + 7:17
41. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 18:29 + 7:27
42. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 18:48 + 7:46
43. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 20:10 + 9:08
44. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 21:40 + 10:38
45. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 21:47 + 10:45
46. Branny Erich 9AC C OB Ostrava 25:14 + 14:12
Jasensky Oldrich 9AC C OB Ostrava DISK
MS Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 13:39 + 2:37
HB
1.70 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutek Milan 9AC C OB Ostrava 15:00
2. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 15:01 + 0:01
3. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 15:03 + 0:03
4. Vébr Dominik HAV9404 C OB Havířov 16:19 + 1:19
5. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 17:15 + 2:15
6. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 17:20 + 2:20
7. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 17:34 + 2:34
8. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 19:10 + 4:10
9. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 22:32 + 7:32
10. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 23:20 + 8:20
11. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 27:10 + 12:10
Marszalek Patryk 9AC C OB Ostrava DISK
Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava DISK
HC
1.60 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarolim Jonas MOV C TT Morávka 12:21
2. Poruba Jan 9AC C OB Ostrava 15:40 + 3:19
3. Mihalka Alexandr MOV0902 C SKOB Ostrava 17:35 + 5:14
4. Marszalek Dawid 9AC C OB Ostrava 18:46 + 6:25
5. Jarolim Jachym MOV C TT Morávka 19:23 + 7:02
6. Smycek David BFM0504 C SKOB Frýdek - Místek 19:32 + 7:11
7. Zdanovicz Jan 9AC C OB Ostrava 21:00 + 8:39
8. Kandalík Kryštof 7SC0900 C Neregistrovaní - MOV 21:37 + 9:16
9. Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 21:48 + 9:27
10. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 21:52 + 9:31
11. Jarolim Matous MOV C TT Morávka 22:37 + 10:16
12. Vojvodík Rudolf MOV0800 C SKOB Ostrava 23:12 + 10:51
13. Pavelek Vojtech 9AC C TT Morávka 24:15 + 11:54
14. Zajíc Josef LOV1000 C lepus.cz 25:30 + 13:09
15. Kosub Lukáš BFM8302 C SKOB Frýdek - Místek 37:57 + 25:36
Poruba Martin 9AC C OB Ostrava DISK
Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek DISK