Výsledky závodu: Bohemia Orienteering 2017 - E1

Kategorie: H21E

Datum:
26.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
závod proběhl bez problémů
H21E
9.40 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9191
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 68:55 9246
2. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 69:03 + 0:08 9228
3. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 70:01 + 1:06 9100
4. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 70:36 + 1:41 9023
5. Saramäki Niklas 2758700 275 LYNX 71:26 + 2:31
6. Navratil Simon PGP9702 E SK Praga 71:53 + 2:58 8852
7. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 72:54 + 3:59 8718
8. Stormer Oskar KAM9600 OK Kamenice 73:08 + 4:13
8. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 73:08 + 4:13 8687
8. Hubáček Michal LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovice 73:08 + 4:13 8687
11. van der Kleij Thomas 1558500 155 D-TEAM ANTWERPEN 73:54 + 4:59
12. Kamenarov Ivaylo 1928500 192 COMPASS-CROSS 74:10 + 5:15
13. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 75:02 + 6:07 8435
14. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 76:14 + 7:19 8276
15. Dimitrov Nikolay 1947800 194 BROWN TEAM 76:18 + 7:23
16. Pryjma Fryderyk JPV9803 B Oddíl OS SK Prostějov 76:41 + 7:46 8216
17. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:27 + 8:32 8114
18. Zhelyazkov Dimitar 1919600 191 VARIANT 5 78:06 + 9:11
19. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 78:10 + 9:15 8019
20. Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 78:13 + 9:18 8013
21. Sorsa Lauri 2778300 277 HIIDENKIERTAJAT 78:15 + 9:20
22. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 78:19 + 9:24 7999
23. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 79:58 + 11:03 7781
24. Snickars Caj 2729600 272 OK77 82:08 + 13:13
25. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 82:31 + 13:36 7443
26. Bedós Lluís 2427900 242 XINOXANO-O 83:16 + 14:21
27. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 83:26 + 14:31 7321
28. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 84:13 + 15:18 7217
29. Franssen Desmond 1558400 155 D-TEAM ANTWERPEN 85:15 + 16:20
30. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 89:29 + 20:34 6519
31. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 95:23 + 26:28 5737
32. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 99:41 + 30:46 5167
33. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 103:44 + 34:49 4630
33. Landa Sanchez Carlos 2459600 245 VELETS 103:44 + 34:49
35. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 108:38 + 39:43 3980