Logo

Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E2

Kategorie: D21A

Datum:
12.08.2017
Místo konání:
Brada
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Manka
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Žaloudek Petr - R3
Stavitel tratí:
Kazda Jiří
JURY:
Janovský Tomáš, Matras Tomáš, Oma Jakub
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a byla ošetřena jen drobná poranění.

D21A 5.50 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7776

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 54:19 7941
2. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 55:49 + 1:30 7731
3. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 56:21 + 2:02 7656
4. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 56:44 + 2:25 7603
5. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 58:43 + 4:24 7325
6. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 59:36 + 5:17 7201
7. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 59:56 + 5:37 7154
8. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 63:31 + 9:12 6652
9. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 64:49 + 10:30 6470
10. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 65:29 + 11:10 6376
11. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:55 + 11:36 6316
12. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 68:34 + 14:15 5944
13. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 69:50 + 15:31 5767
14. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 70:02 + 15:43 5739
15. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 72:19 + 18:00 5419
16. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 73:46 + 19:27 5216
17. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:35 + 21:16 4961
18. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 77:36 + 23:17 4679
19. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 80:08 + 25:49 4324
20. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 82:19 + 28:00 4018
21. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 83:01 + 28:42
22. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 84:45 + 30:26 3677
23. Fátorová Barbora DOB7878 KOB Dobruška 87:31 + 33:12 3289
24. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 93:50 + 39:31
25. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 94:15 + 39:56 2346
26. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 95:52 + 41:33 2119
27. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 96:37 + 42:18 2014
28. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 110:20 + 56:01 92
29. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 111:23 + 57:04 0