Výsledky závodu: Cena východních Čech 2017 - E2

Kategorie: D35B

Datum:
02.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Udržal Tomáš - R3
JURY:
Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr
D35B
6.40 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 53:26
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 53:40 + 0:14
3. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 54:52 + 1:26
4. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:10 + 4:44
5. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 58:39 + 5:13
6. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 59:13 + 5:47
7. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 60:07 + 6:41
8. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 60:24 + 6:58
9. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:09 + 7:43
10. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 61:54 + 8:28
11. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:16 + 8:50
12. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 62:55 + 9:29
13. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 63:37 + 10:11
14. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 65:20 + 11:54
15. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 66:06 + 12:40
16. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 66:10 + 12:44
17. Podlipná Veronika NPA8152 C SK LOB Nová Paka 66:57 + 13:31
18. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 67:24 + 13:58
19. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:37 + 14:11
20. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 68:09 + 14:43
21. Rančáková Barbora 74C8151 C NER 69:12 + 15:46
22. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:30 + 16:04
23. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 69:43 + 16:17
24. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:11 + 17:45
25. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 71:53 + 18:27
26. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 72:08 + 18:42
27. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:34 + 21:08
28. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 100:49 + 47:23
29. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 116:22 + 62:56
Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové DISK