Výsledky závodu: Cena východních Čech 2017 - E2

Kategorie: H65B

Datum:
02.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Udržal Tomáš - R3
JURY:
Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr
H65B
5.40 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 47:38
2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 50:10 + 2:32
3. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 50:11 + 2:33
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 52:47 + 5:09
5. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:54 + 6:16
6. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 54:22 + 6:44
7. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:32 + 6:54
8. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 56:46 + 9:08
9. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:31 + 9:53
10. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 59:32 + 11:54
11. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 59:44 + 12:06
12. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 59:50 + 12:12
13. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 59:59 + 12:21
14. Tobiška Václav ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk 62:05 + 14:27
15. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 62:14 + 14:36
16. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 62:22 + 14:44
17. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:46 + 15:08
18. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 63:47 + 16:09
19. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 64:48 + 17:10
20. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 65:02 + 17:24
21. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 68:31 + 20:53
22. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 68:41 + 21:03
23. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 69:06 + 21:28
24. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 69:56 + 22:18
25. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 71:37 + 23:59
26. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 76:59 + 29:21
27. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 77:28 + 29:50
28. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 77:38 + 30:00
29. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 86:49 + 39:11
30. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 87:22 + 39:44
31. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 93:17 + 45:39
32. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 100:42 + 53:04
33. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 110:34 + 62:56