Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

Kategorie: D21A

Datum:
19.03.2017
Místo konání:
Újezd u Přelouče
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Klamošsko, Jelínek
Ředitel závodu:
Štěrbová Daniela
Hlavní rozhodčí:
Zelenka Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šabatka Zdeněk - R3
Protokol:
Závod proběhl po technické stránce bez závad a žádný ze závodníků nepodal protest.
D21A
9.59 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8786
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 60:17 8963
2. Cych Weronika PHK9696 R OK 99 Hradec Králové 62:02 + 1:45 8713
3. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 62:15 + 1:58 8682
4. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 63:01 + 2:44 8573
5. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 63:04 + 2:47 8566
6. Čechová Tereza KAM9852 A OK Kamenice 63:05 + 2:48 8563
7. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 63:55 + 3:38 8444
8. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 64:01 + 3:44 8430
9. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 65:19 + 5:02 8244
10. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:54 + 5:37 8161
11. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:11 + 6:54 7978
12. Korpasová Tereza TBM9898 A KOS TJ Tesla Brno 67:28 + 7:11 7937
13. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 67:51 + 7:34 7883
14. Kostrzewska Justyna 17P9853 WKS Śląsk Wrocław 68:34 + 8:17
15. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 68:57 + 8:40 7725
16. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:17 + 9:00 7678
17. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 72:15 + 11:58 7254
18. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 73:00 + 12:43 7147
19. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 73:50 + 13:33 7028
20. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 74:39 + 14:22 6911
21. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:42 + 15:25 6761
22. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 75:53 + 15:36 6735
23. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:13 + 15:56 6688
24. Zięba Emilia 17P9850 WKS Śląsk Wrocław 77:34 + 17:17
25. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 79:35 + 19:18 6207
26. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 80:46 + 20:29 6038
27. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 80:57 + 20:40 6012
28. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 81:09 + 20:52 5983
29. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 82:20 + 22:03 5814
30. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 83:43 + 23:26 5617
31. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 85:28 + 25:11 5367
32. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 97:24 + 37:07 3662
Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín DISK 0
Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Mądra Paulina CHC9854 C K.O.B. Choceň DISK 0