Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35C

Datum:
25.03.2017
Místo konání:
Týn nad Bečvou – sokolovna a přilehlé okolí (hřiště)
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Helfštýnská hora, 1:10 000, ekv. 5 m,
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Vystavěl Ondřej
H35C
7.20 km, 335 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C Spolek orientačních běžců Olomouc 57:36
2. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 59:46 + 2:10
3. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava, z.s. 61:43 + 4:07
4. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering z.s. 62:19 + 4:43
5. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava, z.s. 64:36 + 7:00
6. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 65:04 + 7:28
7. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 65:41 + 8:05
8. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 66:56 + 9:20
9. Grepl Ladislav KON6111 C Klub orientačního běhu Konice 68:13 + 10:37
10. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 68:45 + 11:09
11. Šimek Roman UOL6503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 70:11 + 12:35
12. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 71:52 + 14:16
13. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering z.s. 72:35 + 14:59
14. Smékal David UOL7503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 73:55 + 16:19
15. Procházka Josef KON7219 C Klub orientačního běhu Konice 75:39 + 18:03
16. Huňka Karel KON6919 C Klub orientačního běhu Konice 78:02 + 20:26
17. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 80:09 + 22:33
18. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 81:58 + 24:22
19. Karásek Martin ZPV7301 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 85:38 + 28:02
20. Martinek Pavel PTE7700 C TJ Sokol Ptení 86:50 + 29:14
21. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 87:32 + 29:56
22. Michalík Petr XBM7117 C PELLS MTBO TEAM 91:12 + 33:36
23. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering z.s. 93:41 + 36:05
24. Jurenka Pavel JPV8101 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 97:22 + 39:46
25. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 100:11 + 42:35
26. Pastrnek Pavel 4EX7600 C SKIVELO Olomouc 103:46 + 46:10
27. Good Martin SBR7800 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 123:24 + 65:48
28. Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 124:20 + 66:44
29. Vrána Jan UOL7300 C Spolek orientačních běžců Olomouc 127:10 + 69:34
Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering z.s. DISK
Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk, z.s. DISK
Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. DISK
Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava, z.s. DISK