Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H40

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Turnov, Malý Rohozec
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Bartošova pec
Ředitel závodu:
Kořínek Jindřich - R1
Hlavní rozhodčí:
Luštický Martin - R3
Stavitel tratí:
Thoř Tomáš, Wolf Filip - R3
Protokol:
Závod proběhl bez problémů za krásného jarního počasí. Nebyl podán žádný protest.

H40 4.56 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:07
2. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:34 + 1:27
3. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 43:16 + 5:09
4. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 43:43 + 5:36
5. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 43:47 + 5:40
6. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 44:12 + 6:05
7. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 44:15 + 6:08
8. Kvaška Jan Neregistrovaní 45:30 + 7:23
9. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:10 + 8:03
10. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 46:47 + 8:40
11. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 50:20 + 12:13
12. Prošek Jan BOR7714 OK Jiskra Nový Bor 50:29 + 12:22
13. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:13 + 13:06
14. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 52:13 + 14:06
15. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:35 + 14:28
16. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:18 + 16:11
17. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:26 + 17:19
18. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 55:45 + 17:38
19. Oravec Tomáš TJN7505 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:08 + 18:01
20. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 56:17 + 18:10
21. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 57:39 + 19:32
22. Tomášek Ondřej TUV7001 SOK TJ Turnov 59:15 + 21:08
23. Prevužňák Martin SMR7400 SNS Smržovka 60:48 + 22:41
24. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 62:21 + 24:14
25. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 62:47 + 24:40
26. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 70:18 + 32:11
27. sykorka ivan 84S7200 Akademik TU Košice 70:24 + 32:17
28. Maškarinec Petr VLI7303 Slavia Liberec orienteering 70:39 + 32:32
29. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:53 + 36:46
30. Slavík Michal CHA7701 OK Chrastava 84:01 + 45:54
Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava DISK