Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Praha-Přední Kopanina
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Juliána
Ředitel závodu:
Masopustová Elis
Hlavní rozhodčí:
Veselý Jakub - R3
Stavitel tratí:
Kondrát Martin - R3
JURY:
Pospíšilová Marie, Makovský Jakub, Kazda Ondřej
H45
4.17 km, 195 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 33:56
2. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 36:37 + 2:41
3. Mach Radovan VSP6600 USK Praha 38:59 + 5:03
4. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 41:23 + 7:27
5. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 41:30 + 7:34
6. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 42:52 + 8:56
7. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 43:24 + 9:28
8. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 43:50 + 9:54
9. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 43:55 + 9:59
10. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 44:44 + 10:48
11. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 44:54 + 10:58
12. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 45:58 + 12:02
13. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 46:05 + 12:09
14. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 49:32 + 15:36
15. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 50:10 + 16:14
16. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 50:26 + 16:30
17. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 50:41 + 16:45
18. Aschermann David KAM6500 OK Kamenice 51:28 + 17:32
19. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:58 + 18:02
20. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem, 52:05 + 18:09
21. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 52:24 + 18:28
22. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 52:24 + 18:28
23. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 52:57 + 19:01
24. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 53:52 + 19:56
25. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 54:04 + 20:08
26. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 54:14 + 20:18
27. Zmátlo Radek TAP6400 KOB TRETRA Praha 54:32 + 20:36
28. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 54:52 + 20:56
29. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 55:46 + 21:50
30. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 56:18 + 22:22
31. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 56:36 + 22:40
32. Hejsek Jiří KAM6900 OK Kamenice 56:48 + 22:52
33. Mack Tomáš KAM6601 OK Kamenice 58:20 + 24:24
34. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 60:01 + 26:05
35. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 62:57 + 29:01
36. Swart Jan DKL7001 KOB Kladno 63:03 + 29:07
37. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 65:10 + 31:14
38. Himmel Petr OKP6500 SK OK 24 Praha 65:57 + 32:01
39. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 68:49 + 34:53
40. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:52 + 34:56
41. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 72:25 + 38:29
42. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 77:26 + 43:30
43. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 77:38 + 43:42
44. Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 77:59 + 44:03
Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole DISK