Kategorie: H21C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | TJ Slovan Luhačovice , spolek | 58:48 | 8480 | |
2. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. | 60:11 | + 1:23 | 8296 |
3. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | TJ Slovan Luhačovice , spolek | 64:34 | + 5:46 | 7711 |
4. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ SOKOL Plumlov | 66:14 | + 7:26 | 7489 |
5. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 66:40 | + 7:52 | 7431 |
6. | Červinka Jan | OKP8901 | C | Sportovní klub OK 24 Praha | 66:56 | + 8:08 | 7395 |
7. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | TJ Lokomotiva Krnov, z.s. | 67:03 | + 8:15 | 7380 |
8. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 68:05 | + 9:17 | 7242 |
9. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 68:46 | + 9:58 | 7151 |
10. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 69:21 | + 10:33 | 7073 |
11. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | TJ Slovan Luhačovice , spolek | 69:57 | + 11:09 | 6993 |
12. | Zicha Jiří | LCE7708 | C | TJ Slovan Luhačovice , spolek | 70:09 | + 11:21 | 6966 |
13. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 70:35 | + 11:47 | 6908 |
14. | Kopecký David | UOL7800 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 70:36 | + 11:48 | 6906 |
15. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 70:40 | + 11:52 | 6897 |
16. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 72:13 | + 13:25 | 6690 |
17. | Jirka Michal | ZBM8403 | C | SK Brno - Žabovřesky | 72:35 | + 13:47 | 6641 |
18. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 72:47 | + 13:59 | 6615 |
19. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 73:05 | + 14:17 | 6575 |
20. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | TJ TESLA BRNO z.s. | 73:47 | + 14:59 | 6481 |
21. | Frainšic Michal | BFM8303 | C | Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. | 74:26 | + 15:38 | 6395 |
22. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering z.s. | 74:40 | + 15:52 | 6363 |
23. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 74:49 | + 16:01 | 6343 |
24. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. | 77:37 | + 18:49 | 5970 |
25. | Zvoníček Josef | SKM9404 | C | Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. | 78:22 | + 19:34 | 5870 |
26. | Škoda František | LCE7439 | C | TJ Slovan Luhačovice , spolek | 79:53 | + 21:05 | 5668 |
27. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | TJ Slezan Opava | 82:38 | + 23:50 | 5301 |
28. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 83:19 | + 24:31 | 5209 |
29. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 83:28 | + 24:40 | 5189 |
30. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | TJ Zlaté Hory | 83:36 | + 24:48 | 5172 |
31. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering z.s. | 86:38 | + 27:50 | 4767 |
32. | Špičák František | CEL8039 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 86:43 | + 27:55 | 4756 |
33. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | Tělocvičná jednota Sokol Frýdek-Mistek | 86:48 | + 28:00 | 4745 |
34. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 87:46 | + 28:58 | 4616 |
35. | Začal Martin | PLU8100 | C | TJ SOKOL Plumlov | 93:09 | + 34:21 | 3898 |
36. | Pitra Martin | CHT9204 | C | Sportovní klub Chrast | 100:05 | + 41:17 | 2973 |
37. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | Spartak Adamov, z. s. | 100:28 | + 41:40 | 2922 |
38. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 105:52 | + 47:04 | 2201 |
39. | Solař Michael | NNN9549 | C | Neregistrovaní (NNN) | 116:03 | + 57:15 | |
40. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | Tělocvičná jednota Sokol Frýdek-Mistek | 127:13 | + 68:25 | 0 |
Špičák František | CEL5628 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | DISK | 0 | ||
Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | 0 |