Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35C

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Plůtek, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav březen 2017
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2, Hrubý Ladislav
JURY:
Zitka Adam, Polák Vlastimil, Král Martin
D35C
7.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fagré Iva PHK7554 OK 99 Hradec Králové 45:01
2. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 46:08 + 1:07
3. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 52:15 + 7:14
4. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 52:29 + 7:28
5. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 52:49 + 7:48
6. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 52:56 + 7:55
7. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 53:36 + 8:35
8. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 54:17 + 9:16
9. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:01 + 10:00
10. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 56:15 + 11:14
11. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 56:21 + 11:20
12. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 56:24 + 11:23
13. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 56:29 + 11:28
14. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 56:44 + 11:43
15. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 57:28 + 12:27
16. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 57:30 + 12:29
17. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 58:42 + 13:41
18. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 60:09 + 15:08
19. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 61:17 + 16:16
20. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 61:33 + 16:32
21. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 61:44 + 16:43
22. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 62:09 + 17:08
23. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 62:36 + 17:35
24. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 62:46 + 17:45
25. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 63:09 + 18:08
26. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:58 + 19:57
27. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 66:03 + 21:02
28. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 69:13 + 24:12
29. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:06 + 25:05
30. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:53 + 25:52
31. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:43 + 41:42