Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Osečná (směrem k Podvrší)
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Na valech
Ředitel závodu:
Hradcová Zuzana - R3
Hlavní rozhodčí:
Barták Jiří - R3
Stavitel tratí:
Pachner Pavel - R3
JURY:
Bednařík Libor, Novotný Dušan, Hradec Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez problémů za sudeného, velmi větrného počasí. Nebyl podán žádný protest. Nebylo hlášeno žádné zranění.
D21L
7.00 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8702
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 52:37 8837
2. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 53:49 + 1:12 8641
3. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 53:54 + 1:17 8628
4. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 53:56 + 1:19 8622
5. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 55:26 + 2:49 8378
6. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 55:57 + 3:20 8294
7. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 57:30 + 4:53
8. Procházková Marie KAM9554 E OK Kamenice 57:46 + 5:09 7998
9. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 58:10 + 5:33 7933
10. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 59:42 + 7:05 7683
11. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 61:53 + 9:16 7328
12. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 64:55 + 12:18 6834
13. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 66:20 + 13:43 6603
14. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 70:18 + 17:41 5957
15. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 70:54 + 18:17 5860
16. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 71:17 + 18:40 5797
17. Nieke Corinna DE029493 USV TU Dresden 72:49 + 20:12
18. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 74:39 + 22:02 5249
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 75:53 + 23:16 5048
20. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:43 + 24:06 4913
21. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 78:36 + 25:59 4606
22. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 79:18 + 26:41 4492
23. Rickmeyer Tina DE032876 USV TU Dresden 79:28 + 26:51
24. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 82:26 + 29:49 3982
25. Wagner Sophie SG Zittau Süd 88:34 + 35:57
Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín DISK 0