Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D21

Datum:
29.04.2017
Místo konání:
Ivančice
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice
Mapa:
Réna 2017
Ředitel závodu:
Ptáček Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R3
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R3

D21 4.10 km, 195 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8248

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 30:43 8750
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 30:57 + 0:14 8689
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 34:20 + 3:37 7799
4. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 36:28 + 5:45 7238
5. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 37:45 + 7:02 6901
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 38:59 + 8:16 6577
7. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 39:18 + 8:35 6494
8. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 39:36 + 8:53 6415
9. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 39:40 + 8:57 6397
10. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 41:26 + 10:43 5933
11. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 44:56 + 14:13 5013
12. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 45:47 + 15:04 4789
13. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 46:21 + 15:38 4640
14. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 46:32 + 15:49 4592
15. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 48:17 + 17:34 4132
16. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 48:23 + 17:40 4106
17. Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:34 + 17:51 4057
18. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 48:58 + 18:15 3952
19. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 49:20 + 18:37 3856
20. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 50:42 + 19:59 3497
21. Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 53:03 + 22:20 2879
22. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 53:14 + 22:31 2831
23. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:50 + 23:07 2673
24. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 54:40 + 23:57 2454
25. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 58:57 + 28:14 1328
26. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 85:13 + 54:30 0
27. Smoradová Barbora SHK9050 C OK Slavia Hradec Králové 86:33 + 55:50 0
28. Fučíková Katka 72Z9150 C 118:32 + 87:49