Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: H21

Datum:
29.04.2017
Místo konání:
Ivančice
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice
Mapa:
Réna 2017
Ředitel závodu:
Ptáček Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R3
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R3

H21 5.30 km, 250 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8212

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 34:26 8642
2. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 35:35 + 1:09 8371
3. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:40 + 2:14 8116
4. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 37:49 + 3:23 7845
5. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 37:55 + 3:29 7822
6. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 38:03 + 3:37 7790
7. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:38 + 4:12 7653
8. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 39:28 + 5:02 7456
9. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 39:56 + 5:30 7347
9. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 39:56 + 5:30 7347
11. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 40:19 + 5:53 7256
12. Adámek Filip ABM0101 A KOB Moira Brno 41:06 + 6:40 7072
13. Rajnošek Matěj BZR8801 C Bratrstvo Ždárských vrchů 41:26 + 7:00
14. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 41:50 + 7:24 6899
15. Drahokoupil Aleš CHT8501 C OOB SK Chrast 42:13 + 7:47 6809
16. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 42:30 + 8:04 6742
17. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 42:59 + 8:33 6628
18. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 43:16 + 8:50 6561
19. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 43:37 + 9:11 6479
20. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 44:04 + 9:38 6373
21. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 44:14 + 9:48 6334
22. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 44:23 + 9:57 6298
23. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 44:54 + 10:28 6177
24. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 45:46 + 11:20 5973
25. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 47:01 + 12:35 5678
26. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 47:48 + 13:22 5494
27. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:05 + 13:39 5427
28. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 49:58 + 15:32 4983
29. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 50:23 + 15:57 4885
30. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 50:25 + 15:59 4877
31. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 52:29 + 18:03 4390
32. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 53:10 + 18:44 4229
33. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 54:19 + 19:53 3959
34. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 54:37 + 20:11 3888
35. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 55:07 + 20:41 3770
36. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 55:47 + 21:21 3613
37. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 56:25 + 21:59 3464
38. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 57:32 + 23:06 3201
39. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 58:39 + 24:13 2938
40. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 61:25 + 26:59 2286
41. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:26 + 28:00 2047
42. Farinha Filipe 2YP8201 C 62:53 + 28:27
43. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 63:33 + 29:07 1784
44. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 64:23 + 29:57 1587
45. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:19 + 40:53 0
Moravec Štěpán SJI8101 C OK Jihlava DISK 0
Bouška Tomáš ABM9205 C KOB Moira Brno DISK 0
Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast DISK 0
Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno DISK 0