Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : FSP (43)

Datum:
08.05.2017
Místo konání:
Mníšek pod Brdy
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Skalka, 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Němeček Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Gajda Jan - R3
Stavitel tratí:
Aschermann Jan - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad, dle časového harmonogramu, nebyl podán žádný protest. Drobná zranění ošetřena na místě.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D21K     D21L     D35K     D45L     H10L     H10     H14     H21L     H21K     H35L     H35K     H45L     H55     H65     T5     TF    

D10 2.10 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Fibírová Lucie FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:24 + 0:18
11. Bartáková Alžběta FSP0754 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:54 + 9:48
12. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:20 + 11:14
13. Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:52 + 13:46

D10L 2.30 km, 80 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:16 + 17:57
19. Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:26 + 34:07

D12 3.00 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Svobodová Julie FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:19 + 28:26

D14 3.40 km, 100 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
23. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:04 + 17:52

D21K 6.00 km, 150 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5112

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skripniková Petra FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:25 5299
19. Kápičková Michaela FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 120:46 + 64:21 0

D21L 7.60 km, 200 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7643

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
23. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 87:54 + 33:59 3810
24. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 92:12 + 38:17 3248

D35K 4.60 km, 100 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:11 + 5:52
19. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:59 + 20:40

D45L 5.50 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:42 + 10:43

H10L 2.30 km, 80 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Ohnůtek Jiří FSP0802 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:48 + 1:51
3. Svoboda Fabián FSP0708 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:57 + 3:00
5. Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:13 + 3:16

H10 2.20 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:11 + 4:39
24. Günter Vincent FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:07 + 14:35
Jonáš Alexandr FSP0801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H14 4.30 km, 120 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
28. Mařík Antonín FSP0300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:04 + 46:29

H21L 11.00 km, 340 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7733

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:57 8031
33. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:22 + 29:25 5032
34. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:41 + 29:44 5000
41. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 129:46 + 56:49 2239

H21K 7.30 km, 170 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6233

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
7. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:22 + 6:55 5536
22. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:19 + 24:52 3329
26. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:11 + 41:44 1255

H35L 8.70 km, 260 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:14 + 0:50
15. Tomášek Jakub FSP7613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:38 + 21:14
35. Svoboda Jakub FSP7601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 109:10 + 45:46

H35K 5.30 km, 140 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:15 + 6:35
12. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:31 + 28:51

H45L 6.80 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:25 + 14:32
35. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:19 + 33:26

H55 5.30 km, 140 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:27 + 22:46

H65 4.60 km, 100 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:33 + 1:44

T5 4.70 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
19. Barták Matěj FSP7500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:04 + 20:10

TF 2.30 km, 80 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:28 + 3:53
23. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:48 + 20:13
33. Svobodová Adriana FSP0653 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:03 + 31:28
34. Šenková Barbora FSP0952 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:08 + 31:33