Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H21L

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Dobříš - Vlaška
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Kazatelna
Ředitel závodu:
Arnošt Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Bochenková Martina - R2
Stavitel tratí:
Bochenková Jana - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H21L
11.33 km, 360 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8490
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 68:23 8791
2. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 69:12 + 0:49 8689
3. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 70:44 + 2:21 8498
4. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 71:13 + 2:50 8438
5. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 71:28 + 3:05 8407
6. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 74:24 + 6:01 8041
7. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 74:58 + 6:35 7970
8. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:01 + 6:38 7964
9. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 75:05 + 6:42 7956
10. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 75:18 + 6:55 7928
11. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 76:09 + 7:46 7822
12. Procházka Pavel PGP9002 C SK Praga 76:11 + 7:48 7818
13. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 77:08 + 8:45 7700
14. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 77:21 + 8:58 7673
15. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 77:42 + 9:19 7629
16. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 79:28 + 11:05 7409
17. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 82:08 + 13:45 7076
18. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 82:32 + 14:09 7026
18. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 82:32 + 14:09 7026
20. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 82:59 + 14:36 6970
21. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 83:13 + 14:50 6941
22. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 84:51 + 16:28 6738
23. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 85:29 + 17:06 6659
24. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 86:08 + 17:45 6578
25. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 86:41 + 18:18 6509
26. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 87:32 + 19:09 6403
27. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 87:40 + 19:17 6386
28. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 88:10 + 19:47 6324
29. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 90:56 + 22:33 5979
30. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:04 + 22:41 5962
31. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 92:48 + 24:25 5746
32. Václavík Jan VPM8701 C KOS Slavia Plzeň 92:50 + 24:27 5742
33. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 93:44 + 25:21 5630
34. Aster Tomáš SLA9602 C SKOB Slaný 94:14 + 25:51 5567
35. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:35 + 26:12 5524
36. Neumann Petr PGP8705 C SK Praga 94:58 + 26:35 5476
37. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:29 + 27:06 5412
38. Hlaváč Jaroslav SPC9205 C SPORTICUS team 95:45 + 27:22 5378
39. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem, 96:30 + 28:07 5285
39. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 96:30 + 28:07 5285
41. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 97:30 + 29:07 5160
42. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:50 + 34:27 4495
43. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 103:04 + 34:41 4466
44. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 103:32 + 35:09 4408
45. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 118:17 + 49:54
46. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 122:31 + 54:08 2040
Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice DISK 0
Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha DISK 0