Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: D21

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Sentice, louka nad obcí
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Sentice, stav květen 2016, měřítko 1:10000
Ředitel závodu:
Čech Viktor
Hlavní rozhodčí:
Chmelík Aleš - R2
Stavitel tratí:
Mazal Zdeněk - R1
JURY:
Fiala Jan, Kozáková Zdenka, Kheil Radim
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého slunečného počasí. Cílem prošlo 504 závodníků. Protest nebyl podán, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.

D21 5.60 km, 195 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7276

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 41:03 7976
2. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 43:40 + 2:37 7538
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 48:22 + 7:19 6752
4. Matrasová Katreřina CHT8353 C OOB SK Chrast 48:33 + 7:30 6721
5. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 52:32 + 11:29 6055
6. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 55:38 + 14:35 5536
7. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 56:17 + 15:14 5427
8. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 57:51 + 16:48 5165
9. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 57:59 + 16:56 5143
10. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 58:56 + 17:53 4984
11. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 60:30 + 19:27 4722
12. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:05 + 22:02 4290
13. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 67:55 + 26:52 3481
14. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 68:37 + 27:34 3364
15. Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:55 + 27:52 3314
16. Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 71:53 + 30:50 2817
17. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:01 + 31:58 2628
18. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 75:24 + 34:21 2229
19. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 79:30 + 38:27 1543
20. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 96:05 + 55:02 0
Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast DISK 0