Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Lány
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
Valdov 1:10000, E=5m, stav jaro 2017
Ředitel závodu:
Kalibán Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Antoš Filip
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R3
Protokol:
Závod proběhl dle časového harmonogramu za pěkného letního počasí, skoro jasno, teploty v rozmezí od 20 do 25 0C. Žádný protest nebyl podán. Během závodu došlo ke dvěma drobným zraněnín, které byly ošetřeny na místě. Na závod bylo přihlášeno včetně dohlášek 849 závodníků, odstartovalo a cílem prošlo viz výsledky. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
H21C
8.70 km, 185 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8129
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 47:13 8424
2. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 49:07 + 1:54 8109
3. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 50:39 + 3:26 7855
4. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 51:31 + 4:18 7711
5. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 51:51 + 4:38 7655
6. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 53:01 + 5:48 7462
7. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 54:31 + 7:18 7213
8. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 54:36 + 7:23 7199
9. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 57:21 + 10:08 6743
10. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 57:53 + 10:40 6654
11. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 58:49 + 11:36 6499
12. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 60:37 + 13:24 6201
13. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 60:54 + 13:41 6154
14. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 61:04 + 13:51 6126
15. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:28 + 14:15 6060
16. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 62:03 + 14:50 5963
17. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 62:51 + 15:38 5830
18. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 63:50 + 16:37 5667
19. Krmaš Václav SRK8001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:25 + 17:12 5570
20. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 64:32 + 17:19 5551
21. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 64:36 + 17:23 5540
22. Lesák Jakub ZAM9603 OB T.J. Sokol Žamberk 64:43 + 17:30 5521
23. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 66:00 + 18:47 5308
24. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 66:05 + 18:52 5294
25. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 66:30 + 19:17 5225
26. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 67:06 + 19:53 5125
27. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 68:24 + 21:11 4909
28. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 69:31 + 22:18 4724
29. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 72:04 + 24:51 4301
30. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 72:42 + 25:29 4196
31. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 73:59 + 26:46
32. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 74:04 + 26:51 3969
33. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 76:34 + 29:21 3554
34. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 76:52 + 29:39 3505
35. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 78:27 + 31:14 3242
36. Trávníček Tomáš VLI8202 Slavia Liberec orienteering 78:37 + 31:24 3214
37. Gernert Marek JIL9801 OK Jilemnice 79:29 + 32:16 3070
38. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 86:48 + 39:35
39. Vojtěch Martin ZAM8101 OB T.J. Sokol Žamberk 87:56 + 40:43 1668
40. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 88:00 + 40:47 1657
41. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 90:59 + 43:46 1162
42. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 94:42 + 47:29 546
43. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:34 + 53:21 0
Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
Vik Martin JIL9206 OK Jilemnice DISK 0
Viková Vendula JIL8951 OK Jilemnice DISK 0