Výsledky závodu: Advanta cup 2017 - E1

Kategorie: H21A

Datum:
04.08.2017
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hošek Radim - R2, Lžíčař Martin - R3
H21A
2.80 km, 230 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8986
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 28:03 9302
2. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 29:08 + 1:05 8968
3. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 30:02 + 1:59 8689
4. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 30:06 + 2:03 8669
5. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 30:11 + 2:08 8643
6. Konovalov Dmitry 11R9700 Orienta-MosCompass 30:17 + 2:14
7. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 30:26 + 2:23 8566
8. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 30:52 + 2:49
9. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 31:09 + 3:06 8344
10. Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice 31:17 + 3:14 8303
11. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 31:28 + 3:25 8246
12. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 31:46 + 3:43 8154
13. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 31:47 + 3:44 8148
14. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 31:51 + 3:48 8128
15. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 32:09 + 4:06 8035
16. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 32:24 + 4:21 7958
17. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 32:46 + 4:43 7844
18. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 32:54 + 4:51 7803
19. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 33:21 + 5:18 7664
20. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 33:39 + 5:36 7571
21. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:05 + 6:02 7437
22. Kalata Michał 88P8901 MKS Paulinum Jelenia Góra 35:07 + 7:04
23. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 35:11 + 7:08 7097
24. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 35:33 + 7:30 6984
24. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 35:33 + 7:30 6984
26. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 35:37 + 7:34 6963
27. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 35:58 + 7:55 6855
28. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:03 + 8:00 6830
29. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 36:07 + 8:04 6809
30. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 36:14 + 8:11 6773
31. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 36:17 + 8:14 6757
32. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 36:23 + 8:20 6726
33. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 36:36 + 8:33 6660
34. Nowak Maciej 88P9601 MKS Paulinum Jelenia Góra 36:39 + 8:36
35. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 36:52 + 8:49 6577
36. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 36:54 + 8:51 6567
36. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 36:54 + 8:51 6567
38. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 37:05 + 9:02 6510
39. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 37:22 + 9:19 6423
40. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:24 + 9:21 6412
41. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 37:32 + 9:29 6371
42. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 37:38 + 9:35 6340
43. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 37:39 + 9:36 6335
44. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 37:56 + 9:53 6247
45. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 38:12 + 10:09 6165
46. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 38:25 + 10:22 6098
47. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 38:28 + 10:25 6083
48. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 38:32 + 10:29 6062
49. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 38:37 + 10:34 6036
50. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 38:48 + 10:45
51. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 39:04 + 11:01 5897
52. Andersson Waldemar 35S9800 Långhundra IF 39:30 + 11:27
53. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 39:53 + 11:50 5645
54. Timakov Artem 38R8700 Rostov-on-Don, "KoVal' & Vagon" 40:22 + 12:19
55. Hraboš Matěj ASU9547 Magnus Orienteering 40:36 + 12:33 5423
56. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 41:19 + 13:16 5202
57. Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 41:29 + 13:26
58. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 41:53 + 13:50 5026
59. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 42:00 + 13:57 4990
60. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 42:01 + 13:58 4985
61. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 42:03 + 14:00
62. Papuga Miroslav 84S9000 Akademik TU Košice 42:14 + 14:11
63. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 42:40 + 14:37 4784
64. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 43:09 + 15:06 4635
65. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 43:13 + 15:10 4614
66. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 43:16 + 15:13 4599
67. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 43:19 + 15:16 4583
68. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 43:28 + 15:25 4537
69. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 43:43 + 15:40 4460
70. Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk 43:58 + 15:55 4382
71. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 44:00 + 15:57 4372
72. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 44:03 + 16:00 4357
73. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 45:01 + 16:58 4058
74. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 45:07 + 17:04 4027
75. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 45:17 + 17:14 3975
76. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:40 + 17:37 3857
77. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 46:04 + 18:01 3733
78. Borgiel Jarek 51P9701 UKS Sparta Czyżowice 46:26 + 18:23
79. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 46:34 + 18:31 3579
80. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 47:11 + 19:08 3388
81. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:24 + 19:21 3321
82. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 47:51 + 19:48 3182
83. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 48:25 + 20:22 3007
84. Lesák Jakub ZAM9603 OB TJ Sokol Žamberk 48:36 + 20:33 2950
85. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 48:49 + 20:46 2883
86. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 49:14 + 21:11 2754
87. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 49:15 + 21:12 2749
88. Andrš Jiří VAM8601 OOB Vamberk 49:32 + 21:29 2662
89. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 49:48 + 21:45 2579
90. Brendl Radek NPA9002 SK LOB Nová Paka 50:13 + 22:10
91. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 50:23 + 22:20 2399
92. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 51:44 + 23:41 1982
93. Bejr Zdeněk NPA8401 SK LOB Nová Paka 51:57 + 23:54 1915
94. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 52:14 + 24:11 1827
95. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 53:54 + 25:51 1312
96. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 54:22 + 26:19 1168
97. Macháček Július 43S8400 ŠK Sandberg Bratislava 55:10 + 27:07
98. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 55:20 + 27:17 869
99. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 56:47 + 28:44 421
100. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 58:51 + 30:48 0
101. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 59:40 + 31:37 0
102. Drhlík Petr VAM8301 OOB Vamberk 60:50 + 32:47 0
103. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 65:29 + 37:26
104. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 68:15 + 40:12 0
105. Doleček Vojtěch ZAM9903 OB TJ Sokol Žamberk 68:55 + 40:52 0
106. Vríčan Peter 36S8901 nereg. 78:19 + 50:16
107. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 80:31 + 52:28 0
108. Prokeš Tomáš SHK7503 OK Slavia Hradec Králové 83:19 + 55:16 0
Svoboda Michael 8BC9901 FWOC DISK
Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0