Výsledky závodu: Advanta cup 2017 - E2

Kategorie: D21A

Datum:
05.08.2017
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Lžíčař Martin - R3, Hošek Radim - R2
D21A
2.80 km, 190 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9055
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 36:27 9219
2. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 37:22 + 0:55 8996
3. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 37:33 + 1:06 8951
4. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 41:28 + 5:01 7996
5. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 41:36 + 5:09 7963
6. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 41:50 + 5:23 7906
7. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 41:52 + 5:25 7898
8. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 42:17 + 5:50 7796
9. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 42:48 + 6:21 7670
10. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:19 + 6:52 7544
11. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 43:22 + 6:55 7532
12. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 44:40 + 8:13 7215
13. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 44:57 + 8:30
14. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 45:02 + 8:35 7126
15. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 46:26 + 9:59 6784
16. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 46:27 + 10:00 6780
17. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 47:01 + 10:34 6642
18. Masevičiūtė Kristina 42L8350 OK Dainava 47:07 + 10:40
18. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 47:07 + 10:40 6617
20. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 47:45 + 11:18 6463
21. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 48:00 + 11:33 6402
22. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 49:31 + 13:04 6032
23. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 51:34 + 15:07 5532
24. Najman Natalia 23P8851 OK!Sport Warszawa 51:48 + 15:21
25. Mrštíková Květa CHT8754 OOB SK Chrast 52:19 + 15:52 5349
26. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 53:49 + 17:22 4983
27. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 54:06 + 17:39 4914
28. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 54:07 + 17:40 4910
29. Fukalová Hana AOP9850 Orientační Běh Opava 54:24 + 17:57 4841
30. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 54:45 + 18:18 4755
31. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 55:04 + 18:37 4678
32. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 55:24 + 18:57 4597
33. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 55:35 + 19:08 4552
34. Poštulková Andrea VZA9351 Slávia ŽU Žilina 57:45 + 21:18
35. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 60:58 + 24:31
36. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 70:10 + 33:43
37. Kotrlová Katarína 43S9051 ŠK Sandberg Bratislava 71:09 + 34:42
38. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:36 + 35:09 645
39. Šilhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 79:04 + 42:37 0
40. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 79:26 + 42:59 0
41. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 80:52 + 44:25 0
42. Poll Maria 22S8551 Göteborg-Majorna OK 109:06 + 72:39
43. Kotrlová Janka 86S8950 Outsiterz Bratislava 145:48 + 109:21
Jelínková Zora PGP8851 SK Praga DISK 0
Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka DISK 0