Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35D

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Prochody (Újezd u Chocně)
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
1:10000, E=5 m
Ředitel závodu:
Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Sháněl Jan - R2
D35D
3.94 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:05
2. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 39:34 + 1:29
3. Rychterová Kateřina PHK7752 OK 99 Hradec Králové 39:56 + 1:51
4. Linková Eva STH7753 SK Studenec 40:11 + 2:06
5. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 40:37 + 2:32
6. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 42:36 + 4:31
7. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 42:56 + 4:51
8. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:05 + 5:00
9. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 43:26 + 5:21
10. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 43:36 + 5:31
11. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 45:28 + 7:23
12. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 45:32 + 7:27
13. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:47 + 7:42
14. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 46:05 + 8:00
15. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 47:01 + 8:56
16. Binarová Jitka UOL7751 SOB Olomouc 47:15 + 9:10
17. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 49:32 + 11:27
18. Říhová Kateřina PHK8052 OK 99 Hradec Králové 49:46 + 11:41
19. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 49:54 + 11:49
20. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 50:00 + 11:55
21. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:29 + 12:24
22. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:47 + 12:42
23. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:36 + 15:31
24. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 53:55 + 15:50
25. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 55:07 + 17:02
26. Mádlová Denisa BRU7550 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:21 + 17:16
27. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 55:41 + 17:36
28. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 55:46 + 17:41
29. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:28 + 20:23
30. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 58:39 + 20:34
31. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 59:28 + 21:23
32. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 59:48 + 21:43
33. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 59:58 + 21:53
34. Tichá Elena LPU8258 OK Lokomotiva Pardubice 61:35 + 23:30
35. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:26 + 25:21
36. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 64:20 + 26:15
37. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:40 + 27:35
38. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:27 + 28:22
39. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:45 + 28:40
40. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 100:54 + 62:49