Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35C

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Ruda nad Moravou
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Holubárna
Ředitel závodu:
Navrátil Martin
Hlavní rozhodčí:
Khýn Vítězslav - R2
Stavitel tratí:
Kašpar Jakub
Protokol:
Z důvodu nesouladu mapy a popisů u kontroly č. 16 v kategorii D21C byl pro tuto kategorii hlavním rozhodčím ukončen závod na 15. kontrole
D35C
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 36:23
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 36:38 + 0:15
3. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 40:46 + 4:23
4. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 42:47 + 6:24
5. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 43:33 + 7:10
6. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:38 + 7:15
7. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 45:21 + 8:58
8. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:37 + 10:14
9. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:18 + 10:55
10. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 48:48 + 12:25
11. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 49:36 + 13:13
12. Uchytilová Jana JPV6677 C Oddíl OS SK Prostějov 49:57 + 13:34
13. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:52 + 17:29
14. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 54:32 + 18:09
15. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:02 + 18:39
16. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 55:33 + 19:10
17. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:50 + 19:27
18. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 65:50 + 29:27
19. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 67:34 + 31:11
20. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:21 + 31:58
21. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 79:38 + 43:15
22. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:58 + 54:35
23. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:47 + 68:24
24. Hýblová Iveta JPVXXX2 C Oddíl OS SK Prostějov 112:59 + 76:36
Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc DISK