Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
22.10.2017
Místo konání:
Skokovy
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Skokovy 2013
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Šritr Martin - R3
Stavitel tratí:
Zakouřil Tomáš - R3, Žemlík Pavel
JURY:
Havlík Jaroslav, Zakouřil Václav, Kořínek Jindřich
Protokol:
Závod proběhl bez závad, jury se nesešla
D21L
3.60 km, 180 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8570
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 33:42 9209
2. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 37:12 + 3:30 8385
3. Pavlovcová Petra TUR9353 OOB TJ Turnov 38:21 + 4:39 8115
4. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 39:56 + 6:14 7742
5. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 42:31 + 8:49 7134
6. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 42:44 + 9:02 7083
7. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:52 + 10:10 6817
8. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 44:00 + 10:18 6785
9. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 44:04 + 10:22 6770
10. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 44:10 + 10:28 6746
11. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 45:19 + 11:37 6475
12. Horáková Veronika TUR8751 OOB TJ Turnov 45:56 + 12:14 6330
13. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 46:30 + 12:48 6197
14. Krafková Ita BOR8156 OK Jiskra Nový Bor 47:39 + 13:57 5926
15. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 47:47 + 14:05 5895
16. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 49:26 + 15:44 5507
17. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 49:58 + 16:16 5381
18. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 50:19 + 16:37 5299
19. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:50 + 17:08 5177
20. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 51:39 + 17:57 4985
21. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 51:55 + 18:13 4922
22. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 53:34 + 19:52 4534
23. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 54:17 + 20:35 4365
24. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 55:22 + 21:40 4110
25. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 56:09 + 22:27 3926
26. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 56:35 + 22:53 3824
27. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 57:10 + 23:28 3687
28. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:37 + 29:55 2169
29. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 64:38 + 30:56 1930
30. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 66:10 + 32:28 1569
31. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 66:30 + 32:48 1490
32. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 71:43 + 38:01 263
33. Trávníčková Hana VLI8250 Slavia Liberec orienteering 74:50 + 41:08 0
34. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 100:29 + 66:47 0
Tichovská Hana PGP6652 SK Praga DISK 0
Vlčková Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov DISK 0