Logo

Výsledky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Kategorie: H21A

Datum:
06.05.2018
Místo konání:
Hostomice-Lštěň
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Procházka Jan - R1
Stavitel tratí:
Landovský Tomáš - R2

H21A 14.03 km, 610 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9101

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 83:49 9892
2. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 86:44 + 2:55 9565
3. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 87:26 + 3:37 9486
4. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 88:15 + 4:26 9394
5. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 88:20 + 4:31 9385
6. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 88:31 + 4:42 9365
7. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 88:37 + 4:48 9353
8. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 89:18 + 5:29 9277
9. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 89:33 + 5:44 9249
10. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 92:54 + 9:05 8873
11. Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice 93:06 + 9:17 8850
12. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 93:35 + 9:46 8796
13. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 94:00 + 10:11 8749
14. Lehner Korbinian 41D9601 OLG Regensburg 94:10 + 10:21
15. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 95:23 + 11:34 8594
16. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 95:26 + 11:37 8589
17. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 95:52 + 12:03 8540
18. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 96:03 + 12:14 8519
19. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 96:28 + 12:39 8473
20. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 97:01 + 13:12 8411
21. Wołowczyk Krzysztof LCE9502 OOB TJ Slovan Luhačovice 97:15 + 13:26 8385
21. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 97:15 + 13:26 8385
23. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 97:27 + 13:38 8362
24. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 97:49 + 14:00 8321
25. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 98:07 + 14:18 8288
26. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 98:22 + 14:33 8259
27. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 98:42 + 14:53 8222
28. Vištejn Jiří LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň 99:00 + 15:11 8188
29. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 99:02 + 15:13 8185
30. Paszynski Piotr 38P8100 UKS Orientus Lodz 99:59 + 16:10
31. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 100:11 + 16:22 8056
32. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 101:42 + 17:53 7886
33. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 102:01 + 18:12 7850
34. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 102:22 + 18:33 7811
35. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 103:27 + 19:38 7689
36. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 103:33 + 19:44 7678
37. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 104:05 + 20:16 7618
38. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 105:23 + 21:34 7472
39. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 105:26 + 21:37 7467
40. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 105:42 + 21:53 7437
41. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 105:55 + 22:06 7412
42. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 106:23 + 22:34 7360
43. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 106:32 + 22:43 7343
44. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 106:50 + 23:01 7310
45. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 106:59 + 23:10 7293
46. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 108:25 + 24:36 7132
47. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 108:34 + 24:45 7115
48. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 109:48 + 25:59 6977
49. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 110:22 + 26:33 6913
50. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 110:25 + 26:36 6908
51. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 110:52 + 27:03 6857
52. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 111:40 + 27:51 6767
53. Matuš Vojtěch VRB9606 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 111:48 + 27:59 6752
54. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 112:08 + 28:19 6715
55. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 112:39 + 28:50 6657
56. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 115:19 + 31:30 6358
57. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 115:49 + 32:00 6302
58. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 118:39 + 34:50 5984
59. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 120:10 + 36:21 5814
60. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 120:39 + 36:50 5760
61. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 120:44 + 36:55 5750
62. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Žabovřesky Brno 121:29 + 37:40 5666
63. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 124:15 + 40:26 5356
64. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 125:06 + 41:17 5260
65. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 127:31 + 43:42 4989
66. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 128:08 + 44:19 4920
67. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 130:10 + 46:21 4692
68. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 131:35 + 47:46 4533
69. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 138:46 + 54:57 3727
Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Mazan Bartłomiej 3WP9200 KOS BnO Szczecin DISK