Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Kategorie: H21A

Datum:
24.06.2018
Místo konání:
Chlébské, louka nad obcí
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
HRÁDKY 628, 1:10 000, E = 5 m, rozměr A4
Ředitel závodu:
Gryc Jan
Hlavní rozhodčí:
Kozáková Zdenka - R1
Stavitel tratí:
Liščinský Zdeněk - R1
JURY:
Wolf Daniel, Klimplová Zuzana, Ondráček Radim
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího počasí 16°C. Bylo ošetřeno několik drobných zranění a distorzí kotníku. Nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závody v plném rozsahu.
H21A
5.90 km, 220 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9668
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 34:11 10878
2. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 35:21 + 1:10 10524
3. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 35:25 + 1:14 10504
4. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 36:54 + 2:43 10053
5. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 37:03 + 2:52 10007
6. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 37:13 + 3:02 9956
7. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 37:22 + 3:11 9911
8. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 37:26 + 3:15 9890
9. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 37:31 + 3:20 9865
10. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 38:03 + 3:52 9703
11. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 38:10 + 3:59 9667
12. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 38:30 + 4:19 9566
13. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 38:44 + 4:33 9495
14. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 38:51 + 4:40 9460
15. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 38:55 + 4:44 9439
16. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 39:01 + 4:50 9409
17. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 39:13 + 5:02 9348
18. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 39:28 + 5:17 9272
19. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 39:32 + 5:21 9252
20. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 39:34 + 5:23 9242
21. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 39:55 + 5:44 9135
22. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 40:17 + 6:06 9024
23. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 40:19 + 6:08 9014
24. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 40:26 + 6:15 8978
25. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 40:50 + 6:39 8857
26. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 41:04 + 6:53 8786
27. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 41:14 + 7:03 8735
28. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 41:38 + 7:27 8614
29. Kolovský František LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň 41:49 + 7:38 8558
30. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 42:01 + 7:50 8497
31. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 43:12 + 9:01 8137