Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vanka Matouš | OKP0701 | SK OK 24 Praha | 9:22 | ||
1. | Štrait Vilém | 9:22 | ||||
3. | Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 10:26 | + 1:04 | |
4. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 10:31 | + 1:09 | |
5. | La Carbonara Matteo | TBM0801 | KOS TJ Tesla Brno | 10:53 | + 1:31 | |
6. | Caska František | 12:24 | + 3:02 | |||
7. | Folprecht Lukáš | ZUP0800 | MTBO ČZU Praha | 12:43 | + 3:21 | |
8. | Malý Matyáš | TBM0910 | KOS TJ Tesla Brno | 13:07 | + 3:45 | |
9. | Buriánek Max | 13:45 | + 4:23 | |||
10. | Jašek Vít | ABR1111 | A-team NOVO Bruntál | 13:50 | + 4:28 | |
11. | Daněk František | SBK1010 | KOB Start Blansko | 14:48 | + 5:26 | |
12. | Kazda František | SJC1201 | Sportcentrum Jičín | 14:49 | + 5:27 | |
13. | Jedlička Tomáš | XHK1000 | MTBO Racing team Hradec Králové | 15:34 | + 6:12 | |
14. | Lochness Kuba | SJC1202 | Sportcentrum Jičín | 18:36 | + 9:14 | |
15. | Vozka Ondřej | 19:21 | + 9:59 | |||
16. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:25 | + 10:03 | |
17. | Gurecký Vojtěch | 19:29 | + 10:07 | |||
18. | Pastuszek Lukáš | VSP | USK Praha | 20:14 | + 10:52 | |
Ouhrabka Vít | SPC1010 | SPORTICUS team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 10:44 | ||
2. | Kabát Martin | EKP0412 | VŠTJ Ekonom Praha | 11:34 | + 0:50 | |
3. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 11:37 | + 0:53 | |
4. | Staňa Ondřej | BOR0301 | OK Jiskra Nový Bor | 12:07 | + 1:23 | |
5. | Štáfek Ondřej | SKL0401 | SMS Team Kladno | 13:27 | + 2:43 | |
6. | Zrník Tomáš | GIG0601 | GIGANT Orienteering | 13:53 | + 3:09 | |
7. | Bogar Vojtěch | BOR0604 | OK Jiskra Nový Bor | 14:28 | + 3:44 | |
8. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 15:31 | + 4:47 | |
9. | Munzar Jakub | XPU0600 | PARDUBICE BIKERS | 15:48 | + 5:04 | |
10. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 16:02 | + 5:18 | |
11. | Kužel Jan | FSP0400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 16:53 | + 6:09 | |
12. | Geisler Richard | SPC0703 | SPORTICUS team | 16:54 | + 6:10 | |
13. | Toloch Eduard | GIG0600 | GIGANT Orienteering | 19:08 | + 8:24 | |
14. | Meier David | VLI0606 | Slavia Liberec orienteering | 19:09 | + 8:25 | |
15. | Toloch Otakar | GIG0900 | GIGANT Orienteering | 24:05 | + 13:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 15:16 | ||
2. | Vacek Jan | SLA0004 | SKOB Slaný | 15:45 | + 0:29 | |
3. | Koffler Georg | 54A0000 | Austria MTBO Team | 15:52 | + 0:36 | |
4. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia Plzeň | 17:09 | + 1:53 | |
5. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 17:27 | + 2:11 | |
6. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia Plzeň | 19:07 | + 3:51 | |
7. | Kroc Kryštof | GIG0100 | GIGANT Orienteering | 20:08 | + 4:52 | |
8. | Břeň Daniel | SKL0100 | SMS Team Kladno | 28:53 | + 13:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 15:20 | ||
2. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:18 | + 1:58 | |
3. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 17:44 | + 2:24 | |
4. | Mišoň Matěj | SMR9801 | SNS Smržovka | 18:10 | + 2:50 | |
5. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | 18:12 | + 2:52 | |
6. | Horák Jan | LDC9800 | KOB Děčín | 18:32 | + 3:12 | |
7. | Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 18:39 | + 3:19 | |
8. | Vítek Karel | SKL9901 | SMS Team Kladno | 19:09 | + 3:49 | |
Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bogar Kryštof | BOR9402 | OK Jiskra Nový Bor | 17:01 | ||
2. | Bogar František | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 17:32 | + 0:31 | |
3. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 17:40 | + 0:39 | |
4. | Waldmann Andreas | 54A9400 | Austria MTBO Team | 17:41 | + 0:40 | |
5. | Stránský Vojtěch | KPY9000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 17:55 | + 0:54 | |
6. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 18:04 | + 1:03 | |
6. | Haselsberger Kevin | 54A8900 | Austria MTBO Team | 18:04 | + 1:03 | |
8. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 18:27 | + 1:26 | |
9. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 18:29 | + 1:28 | |
10. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 18:31 | + 1:30 | |
11. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 18:32 | + 1:31 | |
12. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 18:34 | + 1:33 | |
13. | Bouchal Jiří | VPM8449 | KOS Slavia Plzeň | 18:40 | + 1:39 | |
14. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 19:02 | + 2:01 | |
15. | Šňupárek Václav | TZL9548 | SKOB Zlín | 19:04 | + 2:03 | |
16. | Pucherna Jan | TAP7701 | KOB TRETRA Praha | 19:08 | + 2:07 | |
17. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 19:12 | + 2:11 | |
18. | Vala Radek | ABR8401 | A-team NOVO Bruntál | 19:18 | + 2:17 | |
19. | Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | 19:33 | + 2:32 | |
20. | Tišnovský Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 19:35 | + 2:34 | |
21. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 19:41 | + 2:40 | |
22. | Wohanka Richard | SLA0100 | SKOB Slaný | 19:49 | + 2:48 | |
23. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | KOS Slavia Plzeň | 19:52 | + 2:51 | |
24. | Flachberger Jakob | 55A9800 | Austria MTBO Youth Team | 19:53 | + 2:52 | |
25. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 19:54 | + 2:53 | |
26. | Jalový Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 20:13 | + 3:12 | |
27. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 20:45 | + 3:44 | |
28. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:48 | + 3:47 | |
29. | Klimo Thomas | 21A7900 | OLT Transdanubien | 21:11 | + 4:10 | |
30. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia Plzeň | 21:26 | + 4:25 | |
31. | Hons Miši | SMR7700 | SNS Smržovka | 21:37 | + 4:36 | |
32. | Vanka Petr | OKP6801 | SK OK 24 Praha | 21:41 | + 4:40 | |
33. | Goder Josef | DKP8203 | Oddíl OB Kotlářka | 22:26 | + 5:25 | |
34. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 22:35 | + 5:34 | |
35. | Husák Václav | XHK7702 | MTBO Racing team Hradec Králové | 23:29 | + 6:28 | |
36. | Pucherna Eduard | SMR7401 | SNS Smržovka | 24:10 | + 7:09 | |
Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uhmann Petr | TBM8307 | KOS TJ Tesla Brno | 16:13 | ||
2. | Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | 16:52 | + 0:39 | |
3. | Buchtík Aleš | XBM8201 | PELL´S ABND RACING TEAM | 17:19 | + 1:06 | |
4. | Skoupý Jan | GIG9400 | GIGANT Orienteering | 17:38 | + 1:25 | |
5. | Moravec Štěpán | SJI8101 | OK Jihlava | 17:55 | + 1:42 | |
6. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 17:56 | + 1:43 | |
7. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:15 | + 2:02 | |
8. | Müller Pavel | JEP7900 | Jehlanka Team | 18:25 | + 2:12 | |
9. | Falta Ondřej | DKP8502 | Oddíl OB Kotlářka | 18:30 | + 2:17 | |
9. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 18:30 | + 2:17 | |
11. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 18:50 | + 2:37 | |
11. | Štochel Miroslav | MFP9300 | VŠSK MFF UK Praha | 18:50 | + 2:37 | |
13. | Merenus Štěpán | SPC8404 | SPORTICUS team | 18:54 | + 2:41 | |
14. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 19:05 | + 2:52 | |
15. | Černý Ladislav | ZUP8200 | MTBO ČZU Praha | 19:06 | + 2:53 | |
16. | Buriánek Vojta | SMR7801 | SNS Smržovka | 19:17 | + 3:04 | |
17. | Jiran Jan | XHK7701 | MTBO Racing team Hradec Králové | 19:19 | + 3:06 | |
18. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 19:20 | + 3:07 | |
19. | Klemsa Jakub | EKP9001 | VŠTJ Ekonom Praha | 19:24 | + 3:11 | |
20. | Jirka Michal | SBK8403 | KOB Start Blansko | 19:27 | + 3:14 | |
20. | Musil Pavel | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | 19:27 | + 3:14 | |
22. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 19:29 | + 3:16 | |
23. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 19:35 | + 3:22 | |
24. | Daněk Roman | SBK7541 | KOB Start Blansko | 19:39 | + 3:26 | |
25. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | PARDUBICE BIKERS | 19:40 | + 3:27 | |
26. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:44 | + 3:31 | |
27. | Opršal Juraj | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 19:51 | + 3:38 | |
28. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 19:54 | + 3:41 | |
29. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 19:57 | + 3:44 | |
30. | Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 20:32 | + 4:19 | |
31. | Brabec Jaroslav | SBK8242 | KOB Start Blansko | 20:39 | + 4:26 | |
32. | Maňásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | 20:44 | + 4:31 | |
33. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 20:47 | + 4:34 | |
34. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | KOS TJ Tesla Brno | 20:59 | + 4:46 | |
35. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:14 | + 5:01 | |
36. | Tomeček Karel | TSU8300 | LKT 80 Šumperk | 21:26 | + 5:13 | |
37. | Tošner Michal | VPM7803 | KOS Slavia Plzeň | 21:28 | + 5:15 | |
38. | Urban Jan | SBK7537 | KOB Start Blansko | 21:29 | + 5:16 | |
39. | Geisler Michal | SPC7504 | SPORTICUS team | 21:52 | + 5:39 | |
40. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:57 | + 5:44 | |
41. | Lukavec Petr | SMR7800 | SNS Smržovka | 23:31 | + 7:18 | |
42. | Císař Jan | EKP8503 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:52 | + 7:39 | |
43. | Pucher Filip | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 26:16 | + 10:03 | |
44. | Polášek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 26:56 | + 10:43 | |
Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | DISK | |||
Buchtík Ondřej | VLI8101 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Šebesta Petr | TAP7604 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlička Michal | XHK7309 | MTBO Racing team Hradec Králové | 14:40 | ||
2. | Jedlička Marek | XHK7502 | MTBO Racing team Hradec Králové | 14:46 | + 0:06 | |
3. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 15:28 | + 0:48 | |
4. | Vaněček Jan | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 15:41 | + 1:01 | |
5. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 15:52 | + 1:12 | |
6. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 15:54 | + 1:14 | |
7. | Vedral Martin | SPC8306 | SPORTICUS team | 16:03 | + 1:23 | |
8. | Háp Pavel | XHK7101 | MTBO Racing team Hradec Králové | 16:12 | + 1:32 | |
9. | Šafář Jan | XHK7700 | MTBO Racing team Hradec Králové | 16:18 | + 1:38 | |
10. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 16:29 | + 1:49 | |
10. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:29 | + 1:49 | |
12. | Bitter Aleš | KNC8803 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 16:42 | + 2:02 | |
13. | Hýbl Lukáš | VIP7504 | SK VIPrahlo | 17:10 | + 2:30 | |
14. | Netuka Martin | XHK7302 | MTBO Racing team Hradec Králové | 17:15 | + 2:35 | |
15. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 17:17 | + 2:37 | |
16. | Vozka Radim | BLI7402 | MTBO Bludný kořen | 17:19 | + 2:39 | |
17. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB Start Blansko | 17:29 | + 2:49 | |
18. | Šabo Mikuláš | VBA7841 | ŠK VAZKA Bratislava | 17:50 | + 3:10 | |
19. | Hodoň Miroslav | GIG8100 | GIGANT Orienteering | 17:52 | + 3:12 | |
20. | Paulíček Jiří | SJI7727 | OK Jihlava | 18:20 | + 3:40 | |
21. | Humlíček Aleš | SBK7539 | KOB Start Blansko | 18:32 | + 3:52 | |
22. | Otoupalík Jan | TBM7123 | KOS TJ Tesla Brno | 18:51 | + 4:11 | |
23. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 19:03 | + 4:23 | |
24. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 19:04 | + 4:24 | |
25. | Žemlička Jan | XPU8303 | PARDUBICE BIKERS | 19:06 | + 4:26 | |
26. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB Start Blansko | 19:11 | + 4:31 | |
27. | Ištok Martin | BLI8001 | MTBO Bludný kořen | 19:32 | + 4:52 | |
28. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 20:04 | + 5:24 | |
29. | Svoboda Radek | VPM6903 | KOS Slavia Plzeň | 20:12 | + 5:32 | |
30. | Jirásek Radek | XPU7802 | PARDUBICE BIKERS | 20:22 | + 5:42 | |
31. | Pilný Jiří | VRL7002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:59 | + 6:19 | |
Dvořák František | LDC7701 | KOB Děčín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Třebický Vladimír | DKP8404 | Oddíl OB Kotlářka | 17:41 | ||
2. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 18:41 | + 1:00 | |
3. | Munzar Martin | XPU7311 | PARDUBICE BIKERS | 19:06 | + 1:25 | |
4. | Štemberg Milan | EKP8608 | VŠTJ Ekonom Praha | 19:24 | + 1:43 | |
5. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 19:27 | + 1:46 | |
6. | Popule Tomáš | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | 20:08 | + 2:27 | |
7. | Zavrtálek Petr | SMR8401 | SNS Smržovka | 20:11 | + 2:30 | |
8. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 20:57 | + 3:16 | |
9. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 21:15 | + 3:34 | |
10. | König Lukáš | SBK8001 | KOB Start Blansko | 23:18 | + 5:37 | |
11. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 24:59 | + 7:18 | |
12. | Dovica Ivan | 7PX8300 | MTBO Barrandov | 25:39 | + 7:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team NOVO Bruntál | 16:16 | ||
2. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELL´S ABND RACING TEAM | 16:24 | + 0:08 | |
3. | Zrník Tomáš | GIG7118 | GIGANT Orienteering | 16:36 | + 0:20 | |
4. | Toloch Alexandr | GIG7000 | GIGANT Orienteering | 16:48 | + 0:32 | |
5. | Král Jan | XBM6903 | PELL´S ABND RACING TEAM | 17:30 | + 1:14 | |
6. | Žák Pavel | ABR7600 | A-team NOVO Bruntál | 17:34 | + 1:18 | |
7. | Horák Martin | LDC7100 | KOB Děčín | 17:35 | + 1:19 | |
8. | Hanovec Petr | VLI7101 | Slavia Liberec orienteering | 17:40 | + 1:24 | |
9. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia Plzeň | 17:59 | + 1:43 | |
10. | Klech Richard | VRB7201 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 18:00 | + 1:44 | |
11. | Kroc Dalibor | GIG7400 | GIGANT Orienteering | 18:07 | + 1:51 | |
12. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 18:17 | + 2:01 | |
13. | Svoboda Petr | SLA6803 | SKOB Slaný | 18:20 | + 2:04 | |
14. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 18:28 | + 2:12 | |
14. | Kunz Martin | GIG7100 | GIGANT Orienteering | 18:28 | + 2:12 | |
16. | Valík Luděk | GIG7101 | GIGANT Orienteering | 18:30 | + 2:14 | |
17. | Svoboda Ivan | SMR6200 | SNS Smržovka | 18:41 | + 2:25 | |
18. | Skoupý Jan | GIG7001 | GIGANT Orienteering | 18:44 | + 2:28 | |
19. | Rejholec Michal | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | 18:51 | + 2:35 | |
20. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | SKOB Zlín | 18:52 | + 2:36 | |
21. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:59 | + 2:43 | |
22. | Pařízek Petr | SMR7001 | SNS Smržovka | 19:01 | + 2:45 | |
23. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | MTBO ČZU Praha | 19:02 | + 2:46 | |
24. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | PARDUBICE BIKERS | 19:06 | + 2:50 | |
25. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELL´S ABND RACING TEAM | 19:31 | + 3:15 | |
26. | Švarcbach Michal | KNC7001 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 19:42 | + 3:26 | |
27. | Pölzelbauer Michael | 15A7000 | OLG Ströck Wien | 19:57 | + 3:41 | |
28. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 20:11 | + 3:55 | |
29. | Malý Martin | TBM7610 | KOS TJ Tesla Brno | 26:33 | + 10:17 | |
30. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia Plzeň | 34:15 | + 17:59 | |
Kovář Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mach Radovan | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 14:51 | ||
2. | Novotný Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 15:09 | + 0:18 | |
3. | Hejna Jiří | KNC6200 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 15:24 | + 0:33 | |
4. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 15:33 | + 0:42 | |
5. | Mlynárik Peter | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 15:37 | + 0:46 | |
6. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 16:08 | + 1:17 | |
7. | Maennel Harald | BOR5501 | OK Jiskra Nový Bor | 16:17 | + 1:26 | |
8. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | Sportcentrum Jičín | 16:18 | + 1:27 | |
9. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 16:33 | + 1:42 | |
10. | Veselý Jan | ZUP6500 | MTBO ČZU Praha | 16:40 | + 1:49 | |
11. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 17:02 | + 2:11 | |
12. | Kareis Martin | VLI6501 | Slavia Liberec orienteering | 17:09 | + 2:18 | |
13. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia Plzeň | 17:20 | + 2:29 | |
14. | Dawson Keith | EKP5802 | VŠTJ Ekonom Praha | 17:29 | + 2:38 | |
15. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:34 | + 2:43 | |
16. | Štěpánský Václav | TBM6108 | KOS TJ Tesla Brno | 17:38 | + 2:47 | |
17. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 17:59 | + 3:08 | |
18. | Doležal Josef | VAM6101 | OOB Vamberk | 18:04 | + 3:13 | |
19. | Argaláš Jaroslav | TBM6213 | KOS TJ Tesla Brno | 18:06 | + 3:15 | |
20. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 18:13 | + 3:22 | |
21. | Kiac Jiří | XPU6305 | PARDUBICE BIKERS | 18:15 | + 3:24 | |
22. | Kožina Petr | VIP6000 | SK VIPrahlo | 18:39 | + 3:48 | |
23. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 19:36 | + 4:45 | |
24. | Kuchař Pavel | SJC6000 | Sportcentrum Jičín | 19:39 | + 4:48 | |
25. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:46 | + 4:55 | |
26. | Havlíček Ivo | KNC5800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 20:07 | + 5:16 | |
27. | Řeháček Petr | ABR6302 | A-team NOVO Bruntál | 20:29 | + 5:38 | |
28. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | A-team NOVO Bruntál | 20:34 | + 5:43 | |
29. | Němec Lubomír | ABR6201 | A-team NOVO Bruntál | 20:51 | + 6:00 | |
30. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | SKOB Kobra Vsetín | 24:03 | + 9:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dravetz Walter | TZL5418 | SKOB Zlín | 16:41 | ||
2. | Nejedlý Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 17:08 | + 0:27 | |
3. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 18:54 | + 2:13 | |
4. | Vojtášek Jan | ABR5301 | A-team NOVO Bruntál | 19:53 | + 3:12 | |
5. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 20:45 | + 4:04 | |
6. | Kadlec Luděk | VEY5600 | YETTI Vejprty | 23:34 | + 6:53 | |
7. | Bochenek Milan | EKP5601 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:49 | + 7:08 | |
8. | Kuchař Vladimír | BOR4902 | OK Jiskra Nový Bor | 24:01 | + 7:20 | |
9. | Lukavec Míla | SMR4900 | SNS Smržovka | 25:57 | + 9:16 | |
10. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | SKOB Ostrava | 27:44 | + 11:03 | |
Novák Miroslav | SBK5400 | KOB Start Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 16:32 | ||
2. | Knitlová Eva | VAM0050 | OOB Vamberk | 26:39 | + 10:07 | |
3. | Matoušková Petra | 28:51 | + 12:19 | |||
4. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 30:49 | + 14:17 | |
Svoboda Michal | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryglová Adéla | TBM0857 | KOS TJ Tesla Brno | 10:27 | ||
2. | Jirásková Laura | 13:23 | + 2:56 | |||
3. | Vozková Veronika | 13:33 | + 3:06 | |||
4. | Jirásková Mia | VSP | USK Praha | 14:00 | + 3:33 | |
5. | Pastuszková Laura | VSP0654 | USK Praha | 14:27 | + 4:00 | |
6. | Mrázková Berta | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 14:53 | + 4:26 | |
7. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 15:14 | + 4:47 | |
8. | Divilová Regina | 16:21 | + 5:54 | |||
8. | Ryglová Beáta | 16:21 | + 5:54 | |||
10. | Chamrada Elvira | GIG1050 | GIGANT Orienteering | 16:48 | + 6:21 | |
11. | Jirásková Viola | 18:00 | + 7:33 | |||
12. | Müllerová Karla | 18:29 | + 8:02 | |||
13. | Jedličková Lucie | XHK1050 | MTBO Racing team Hradec Králové | 18:55 | + 8:28 | |
14. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | SPORTICUS team | 19:37 | + 9:10 | |
15. | Tomešová Evelína | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 21:03 | + 10:36 | |
16. | Zítová Kateřina | LDC1150 | KOB Děčín | 25:20 | + 14:53 | |
Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Jolana | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | 13:55 | ||
2. | Burešová Veronika | XBM0550 | PELL´S ABND RACING TEAM | 14:12 | + 0:17 | |
3. | Horáková Kateřina | LDC0351 | KOB Děčín | 14:21 | + 0:26 | |
4. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:23 | + 1:28 | |
5. | Chamrada Natali | GIG0450 | GIGANT Orienteering | 15:32 | + 1:37 | |
6. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:54 | + 1:59 | |
7. | Štraitová Jolana | 17:16 | + 3:21 | |||
8. | Riedelová Adéla | BOR0451 | OK Jiskra Nový Bor | 18:03 | + 4:08 | |
8. | Králová Denisa | TBM0559 | KOS TJ Tesla Brno | 18:03 | + 4:08 | |
10. | Vanková Anna | OKP0550 | SK OK 24 Praha | 18:30 | + 4:35 | |
11. | Folprechtová Julie | ZUP0650 | MTBO ČZU Praha | 19:39 | + 5:44 | |
12. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 23:41 | + 9:46 | |
13. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | YETTI Vejprty | 34:41 | + 20:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilná Bára | VRL0052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:10 | ||
2. | Zrníková Adéla | GIG0050 | GIGANT Orienteering | 16:43 | + 0:33 | |
3. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:45 | + 0:35 | |
4. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 16:57 | + 0:47 | |
5. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia Plzeň | 17:19 | + 1:09 | |
6. | Tymešová Anna | BOR0253 | OK Jiskra Nový Bor | 18:50 | + 2:40 | |
7. | Skoupá Vendula | GIG0151 | GIGANT Orienteering | 22:09 | + 5:59 | |
8. | Lokajíčková Klára | VPM0052 | KOS Slavia Plzeň | 23:41 | + 7:31 | |
9. | Pišová Barbora | LCE0251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:30 | + 12:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 19:57 | ||
2. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 26:12 | + 6:15 | |
3. | Krausová Veronika | HOR9750 | TJ Jiskra Hořice | 47:50 | + 27:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 16:27 | ||
2. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 17:47 | + 1:20 | |
3. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 18:00 | + 1:33 | |
4. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | MTBO ČZU Praha | 18:54 | + 2:27 | |
5. | Králová Vilma | TZL9952 | SKOB Zlín | 18:55 | + 2:28 | |
6. | Gigon Michaela | TBM7753 | KOS TJ Tesla Brno | 19:08 | + 2:41 | |
7. | Tučková Dagmar | SPC8653 | SPORTICUS team | 20:04 | + 3:37 | |
8. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 22:15 | + 5:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 17:18 | ||
2. | Chromá Adéla | TBM8870 | KOS TJ Tesla Brno | 17:20 | + 0:02 | |
3. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 17:29 | + 0:11 | |
4. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 17:42 | + 0:24 | |
5. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB Start Blansko | 17:49 | + 0:31 | |
5. | Musilová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 17:49 | + 0:31 | |
7. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SNS Smržovka | 18:28 | + 1:10 | |
8. | Svobodová Katu | SMR8451 | SNS Smržovka | 18:35 | + 1:17 | |
8. | Jedličková Zuzana | XHK8150 | MTBO Racing team Hradec Králové | 18:35 | + 1:17 | |
10. | Rychterová Dana | SMR6950 | SNS Smržovka | 18:40 | + 1:22 | |
11. | Honnerová Blanka | VPM8051 | KOS Slavia Plzeň | 18:43 | + 1:25 | |
12. | Lesová Markéta | VPM8494 | KOS Slavia Plzeň | 18:46 | + 1:28 | |
13. | Nováková Lenka | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:58 | + 1:40 | |
14. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 19:22 | + 2:04 | |
15. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 19:23 | + 2:05 | |
16. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | MTBO ČZU Praha | 19:25 | + 2:07 | |
17. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 20:13 | + 2:55 | |
18. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB TRETRA Praha | 20:14 | + 2:56 | |
19. | Honsová Lenka | SMR7750 | SNS Smržovka | 20:28 | + 3:10 | |
20. | Kamererová Valerie | STB9450 | TJ Stadion Nový Bor | 20:34 | + 3:16 | |
21. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | Sportcentrum Jičín | 20:35 | + 3:17 | |
22. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 20:43 | + 3:25 | |
23. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | 20:46 | + 3:28 | |
24. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | SPORTICUS team | 20:57 | + 3:39 | |
25. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | PARDUBICE BIKERS | 21:07 | + 3:49 | |
25. | Walther Katja | 54A7850 | Austria MTBO Team | 21:07 | + 3:49 | |
27. | Daňková Veronika | SBK8151 | KOB Start Blansko | 21:17 | + 3:59 | |
28. | Königová Jana | SBK8661 | KOB Start Blansko | 21:23 | + 4:05 | |
29. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 21:42 | + 4:24 | |
30. | Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:49 | + 4:31 | |
31. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB Start Blansko | 22:04 | + 4:46 | |
32. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 22:32 | + 5:14 | |
33. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:55 | + 5:37 | |
34. | Kalošová TerKa | SMR8950 | SNS Smržovka | 22:57 | + 5:39 | |
35. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | SNS Smržovka | 23:48 | + 6:30 | |
36. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 26:11 | + 8:53 | |
37. | Svobodná Šárka | DKP8850 | Oddíl OB Kotlářka | 26:12 | + 8:54 | |
38. | Stachoňová Barbara | SBK8451 | KOB Start Blansko | 30:21 | + 13:03 | |
Vaněčková Petra | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 15:12 | ||
2. | Jiranová Kateřina | XHK8350 | MTBO Racing team Hradec Králové | 16:02 | + 0:50 | |
3. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 16:32 | + 1:20 | |
4. | Pačáková Michaela | SPC8654 | SPORTICUS team | 16:43 | + 1:31 | |
5. | Jedličková Adéla | XHK8253 | MTBO Racing team Hradec Králové | 16:45 | + 1:33 | |
6. | Večeřová Marcela | ABR8888 | A-team NOVO Bruntál | 16:48 | + 1:36 | |
7. | Kuncová Jana | UOL7854 | SOB Olomouc | 17:29 | + 2:17 | |
8. | Pařízková Anežka | SMR9350 | SNS Smržovka | 17:35 | + 2:23 | |
9. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 17:38 | + 2:26 | |
10. | Kratschmerová Kateřina | TBM8558 | KOS TJ Tesla Brno | 17:46 | + 2:34 | |
11. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:08 | + 2:56 | |
11. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 18:08 | + 2:56 | |
13. | Malá Alice | TBM7991 | KOS TJ Tesla Brno | 18:29 | + 3:17 | |
14. | Bártíková Zuzana | XPU8954 | PARDUBICE BIKERS | 18:40 | + 3:28 | |
15. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 19:09 | + 3:57 | |
16. | Kolářová Renáta | ABR9351 | A-team NOVO Bruntál | 19:17 | + 4:05 | |
17. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 20:03 | + 4:51 | |
17. | Zítová Pavla | LDC8151 | KOB Děčín | 20:03 | + 4:51 | |
19. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 20:17 | + 5:05 | |
20. | Prylová Pavla | ZUP7552 | MTBO ČZU Praha | 20:31 | + 5:19 | |
21. | Hejnová Aneta | KNC9350 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 21:13 | + 6:01 | |
22. | Ksandrová Marie | EKP9262 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:14 | + 6:02 | |
23. | Skobová Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | 21:52 | + 6:40 | |
24. | Štembergová Lucie | EKP8851 | VŠTJ Ekonom Praha | 22:08 | + 6:56 | |
25. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | OK Jiskra Nový Bor | 22:58 | + 7:46 | |
26. | Kratochvílová Lucie | VPM9251 | KOS Slavia Plzeň | 30:01 | + 14:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselá Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 15:02 | ||
2. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | KOS TJ Tesla Brno | 15:27 | + 0:25 | |
3. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 15:34 | + 0:32 | |
4. | Kovářová Jitka | VPM7350 | KOS Slavia Plzeň | 16:08 | + 1:06 | |
5. | Vanková Jana | OKP7750 | SK OK 24 Praha | 16:14 | + 1:12 | |
6. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:35 | + 1:33 | |
7. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 16:44 | + 1:42 | |
8. | Linhartová Martina | GIG7750 | GIGANT Orienteering | 17:12 | + 2:10 | |
9. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 17:25 | + 2:23 | |
10. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 17:30 | + 2:28 | |
11. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:50 | + 2:48 | |
12. | Zápotocká Anna | VLI7250 | Slavia Liberec orienteering | 17:51 | + 2:49 | |
13. | Faltejsková Jana | XPU7652 | PARDUBICE BIKERS | 18:00 | + 2:58 | |
14. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 18:54 | + 3:52 | |
15. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 19:25 | + 4:23 | |
16. | Michálková Alice | GIG7650 | GIGANT Orienteering | 19:27 | + 4:25 | |
17. | Valíková Petra | GIG7350 | GIGANT Orienteering | 19:59 | + 4:57 | |
18. | Králová Dana | XBM7650 | PELL´S ABND RACING TEAM | 20:50 | + 5:48 | |
19. | Straussová Petra | LDC6951 | KOB Děčín | 23:00 | + 7:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 17:13 | ||
2. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | LKT 80 Šumperk | 18:50 | + 1:37 | |
3. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 18:55 | + 1:42 | |
4. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:40 | + 2:27 | |
5. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 19:59 | + 2:46 | |
6. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | 20:17 | + 3:04 | |
7. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 20:54 | + 3:41 | |
8. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 21:35 | + 4:22 | |
9. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 23:47 | + 6:34 | |
10. | Kralova Eva | VBA4751 | ŠK VAZKA Bratislava | 26:05 | + 8:52 | |
11. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | SKOB Ostrava | 27:28 | + 10:15 | |
12. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 29:19 | + 12:06 | |
13. | Lukavcová Lenka | SMR5450 | SNS Smržovka | 31:26 | + 14:13 |