Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: H21A

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
H21A
10.00 km, 635 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9112
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 70:25 9657
2. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 71:48 + 1:23 9474
3. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 73:08 + 2:43 9298
4. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 73:53 + 3:28 9199
5. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 73:55 + 3:30 9195
6. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 74:26 + 4:01 9127
7. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 74:29 + 4:04 9120
8. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 75:16 + 4:51 9017
9. Korbinian Lehner NNN96A1 C Neregistrovaní 75:32 + 5:07
10. Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 76:14 + 5:49 8889
10. Dragowski Kuba TUR9003 E OOB TJ Turnov 76:14 + 5:49 8889
12. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:19 + 6:54 8746
13. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 77:51 + 7:26 8676
14. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:08 + 7:43 8638
15. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 79:39 + 9:14 8438
16. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 80:29 + 10:04 8328
17. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 80:43 + 10:18 8297
18. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 82:42 + 12:17 8035
18. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 82:42 + 12:17 8035
20. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 86:49 + 16:24 7492
21. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 86:56 + 16:31 7476
22. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 87:08 + 16:43 7450
23. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 87:18 + 16:53 7428
24. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 87:46 + 17:21 7366
25. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 88:08 + 17:43 7318
26. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 101:17 + 30:52 5582
27. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 105:48 + 35:23 4986
Podziňski Rafal 77P9100 C Polish Military Team DISK
Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0