Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Kategorie: D21B

Datum:
16.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Zimmermann Jakub - R1
D21B
7.50 km, 460 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8604
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:33 9323
2. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 76:56 + 1:23 9160
3. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 79:19 + 3:46 8878
4. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 79:47 + 4:14 8823
5. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 80:21 + 4:48 8756
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 82:16 + 6:43 8530
7. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 83:12 + 7:39 8420
8. Hošeková Vanda ASU9696 C Magnus Orienteering 83:39 + 8:06 8367
9. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 84:22 + 8:49 8282
10. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 86:24 + 10:51 8042
11. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 86:31 + 10:58 8029
12. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 86:53 + 11:20 7985
13. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 87:37 + 12:04 7899
14. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 88:02 + 12:29 7850
15. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 90:27 + 14:54 7564
16. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 92:00 + 16:27 7381
17. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 92:37 + 17:04 7309
18. Slavíková Silvie PGP9751 E SK Praga 95:16 + 19:43 6996
19. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 96:42 + 21:09 6827
20. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 98:22 + 22:49 6630
21. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 108:46 + 33:13 5402
Slusarczyk Katarzyna 23P8951 C OK!Sport Warszawa DISK
Novotná Tereza PHK9255 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Gwózdz Ewa 77P9050 C Polish Military Team DISK