Výsledky závodu: Okresní liga mládeže Opava ... 10. závod

Datum:
21.06.2017
Místo konání:
Raduň, z parkoviště u školy 750 m pod západní konec hráze rybníka Kameníka
Pořadatel:
SOP - OOB TJ Slezan Opava
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Raduňka severozápad 1:7500 stav rok 2013
Ředitel závodu:
Jurčák Karel - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D     D10     D12     D14     H     H10     H12     H14    
D
19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Hana AOP9850 33:00
2. Hájková Lenka SOP0050 35:27 + 2:27
3. Hájková Iveta KYL6351 43:24 + 10:24
4. Hájková Petra KYL9351 45:44 + 12:44
5. Glabazňová Jana AOP6151 45:59 + 12:59
6. Hájková Jitka SOP7150 47:59 + 14:59
7. Kostková Jana AOP7151 49:07 + 16:07
8. Holinková Milada AOP5951 49:45 + 16:45
9. Fukalová Radmila AOV7051 49:56 + 16:56
10. Švejdíková Yvona AOP6351 53:44 + 20:44
11. Krčková Lenka AOP7751 57:12 + 24:12
12. Černohorská Alena AOP7652 57:34 + 24:34
13. Rožanská Markéta AOP7450 57:35 + 24:35
14. Rychtarová Dominika 79:20 + 46:20
15. Kovalčíková Eva AOP7852 194:32 + 161:32
Pachmannová Hana AOP7252 DISK
D10
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 26:43
2. Cetlová Karolína AOP0752 36:06 + 9:23
3. Salichová Ivana AOP0753 37:55 + 11:12
D12
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Katka AOP0551 23:55
2. Kovalčíková Alena AOP0751 26:01 + 2:06
3. Giliková Marie SOP 36:36 + 12:41
4. Rožanská Alena AOP0450 64:40 + 40:45
D14
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčíková Anna AOP0453 50:28
2. Sklenářová Dorothea AOP9351 59:42 + 9:14
H
21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Filip AOP9301 31:40
2. Valík Tomáš AOP0001 32:35 + 0:55
3. Kostka Jiří AOP0201 32:52 + 1:12
4. Holas Tomáš AOP7802 34:06 + 2:26
5. Hadač Miroslav AOP6501 35:15 + 3:35
6. Valík Adam AOP0301 35:23 + 3:43
7. Kovalčík Tomáš AOP7301 36:08 + 4:28
8. Borunský Tomáš AOP7402 36:44 + 5:04
9. Gilík Marek SOP9904 36:46 + 5:06
10. Čech Vít AOP0302 37:13 + 5:33
11. Schuster Martin AOP6502 40:00 + 8:20
12. Čech Tomáš AOP7001 41:40 + 10:00
13. Gros Petr OOP7700 43:36 + 11:56
14. Peterek Vít AOP8600 48:57 + 17:17
15. Frehár Ondřej 49:56 + 18:16
16. Frehár Pavel AOP6600 50:43 + 19:03
17. Žebrák Zbyněk LOV7101 53:31 + 21:51
18. Krček Martin AOP7302 55:09 + 23:29
19. Sklenář Miroslav AOP6302 55:22 + 23:42
20. Černohorský Martin 60:55 + 29:15
21. Břečka Tomáš AOP 61:11 + 29:31
22. Malysa Ján SOP5102 74:26 + 42:46
H10
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cetl Jan AOP0902 39:53
H12
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 26:34
2. Borunský Matěj AOP0600 28:09 + 1:35
3. Jonáš Selich AOP0501 33:49 + 7:15
H14
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frehár Benjamin AOP0400 56:16
2. Balcar Adam SOP 67:46 + 11:30