Výsledky závodu: MTBO5Days E4: semi-free order

Datum:
09.07.2017
Místo konání:
Plasy, RS Máj
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Anděl Robert
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     M70     MW12     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60     W70    
M14
12.81 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam GIG0301 GIGANT Orienteering 32:26
2. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:46 + 2:20
3. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 35:48 + 3:22
4. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 35:53 + 3:27
5. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 39:51 + 7:25
6. Fraňo Jakub 53S0301 KOB Sokol Pezinok 40:33 + 8:07
7. Reibert-Hansen Patrick 1HD0400 Allerød OK 42:33 + 10:07
8. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 43:33 + 11:07
9. Heidner Raphael ESV Dresden MTBO 44:11 + 11:45
10. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 45:22 + 12:56
11. DENOUAL maxence 89F0400 Noyon CO 49:28 + 17:02
12. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 49:40 + 17:14
Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering DISK
M17
18.53 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DELAIRE Nicolas 69F0001 Youth French Team 44:55
2. BEDRY Jason 69F0101 Youth French Team 45:30 + 0:35
3. WYMER Kilian 69F0102 Youth French Team 48:10 + 3:15
4. Norgaard Mikkel Brunstedt 3AD0100 OK Øst Danmark 49:19 + 4:24
5. DERIAZ Roméo 69F0000 Youth French Team 50:03 + 5:08
6. Jurgaitis Martynas 27L9800 LTU MTBO Junior 50:19 + 5:24
7. Hoffmann Noah Tristan 2ZD0200 Team Hoffmann 53:25 + 8:30
8. Sulcys Kasparas 27L0002 LTU MTBO Junior 54:15 + 9:20
9. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 57:23 + 12:28
10. Schiavi Cappello Niccolo 26I0001 National Team Italy 57:58 + 13:03
11. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia Plzeň 62:03 + 17:08
12. Pais Markus 17E0000 Metsaratturid MTBO 65:54 + 20:59
13. PISZCZOROWICH Théo 69F0100 Youth French Team 71:00 + 26:05
14. Koffler Georg 23A0000 NF Villach 78:57 + 34:02
Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia Plzeň DISK
M20
23.87 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Steinthal Thomas 3BD9900 FIF Hillerød Orientering 58:14
2. DERIAZ Samson 69F9700 Youth French Team 60:34 + 2:20
3. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 61:03 + 2:49
4. DOTT Anathael 69F9800 Youth French Team 64:12 + 5:58
5. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 64:24 + 6:10
6. DUPOUY Hugo 69F9900 Youth French Team 65:37 + 7:23
7. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 65:46 + 7:32
8. Kalvaitis Nojus 27L9600 LTU MTBO Junior 67:08 + 8:54
9. POURRE Jérémi 69F9802 Youth French Team 68:33 + 10:19
10. Mišoň Matěj SMR9801 SNS Smržovka 69:08 + 10:54
11. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 70:43 + 12:29
12. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 71:52 + 13:38
13. GRANDADAM Robin 69F9801 Youth French Team 71:54 + 13:40
14. Ambrazas Ignas 27L9900 LTU MTBO Junior 72:43 + 14:29
15. Pais Märten 17E9800 Metsaratturid MTBO 82:28 + 24:14
16. Esteban Enrique Chousa 99E0001 Tierra Trágame 82:35 + 24:21
17. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:22 + 37:08
18. Pelikán Lukáš SKL9800 SMS Team Kladno 142:31 + 84:17
Osti Dante 26I0002 National Team Italy DISK
Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor DISK
M21E
26.68 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soegaard Rasmus 1AD9100 Team Denmark 54:43
2. FUCHS Baptiste 58F8702 Team Elite MTBO 55:02 + 0:19
3. Garde Yoann VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 55:19 + 0:36
4. Dallavalle Luca 26I0003 National Team Italy 55:27 + 0:44
5. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 56:52 + 2:09
6. Stránský Vojtěch KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:00 + 2:17
7. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 57:59 + 3:16
8. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 58:16 + 3:33
9. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 58:47 + 4:04
10. Waldmann Andreas 21A9400 OLT Transdanubien 59:05 + 4:22
11. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 59:08 + 4:25
12. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 60:13 + 5:30
13. PINSARD Florian 88F9600 AS SAMOIS 60:16 + 5:33
14. PINSARD Nicolas 58F9300 Team Elite MTBO 60:32 + 5:49
15. GUELENNOC Thibaud 58F9401 Team Elite MTBO 60:36 + 5:53
16. Stryzhak Artem 24U8600 UKR mtb-o team 60:51 + 6:08
17. Mironov Dmitri 11B8000 MTBO team Kamvol/Minsk 60:58 + 6:15
18. Haselsberger Kevin 23A8901 NF Villach 61:29 + 6:46
19. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 61:31 + 6:48
20. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 61:37 + 6:54
21. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 61:39 + 6:56
22. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 61:52 + 7:09
23. Khasanshin Renat 25U8300 Myxomor 62:04 + 7:21
24. Schaffner Beat 7MC7300 Thömus Racing Team 62:18 + 7:35
25. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 62:32 + 7:49
26. Kříž Libor XHK7804 MTBO Racing team Hradec Králové 62:36 + 7:53
27. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 63:08 + 8:25
28. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 63:09 + 8:26
29. Rasko Iurii 24U8400 UKR mtb-o team 63:21 + 8:38
30. Hess Hendrik ESV Dresden MTBO 63:36 + 8:53
31. MacLassen Johan 1CD8201 Rold skov OK 64:04 + 9:21
32. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 64:26 + 9:43
33. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 64:36 + 9:53
34. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 68:35 + 13:52
35. Pilybas Egidijus 51L8200 Kopa 68:48 + 14:05
36. Exler Florian 54A9200 Austria MTBO Team 68:52 + 14:09
37. Zigilejus Aidas 14L9600 Perkunas OK 69:05 + 14:22
38. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 69:16 + 14:33
39. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 70:50 + 16:07
40. Kamenický Matěj OSN9001 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:13 + 16:30
41. Friis Oliver 1AD9600 Team Denmark 71:38 + 16:55
42. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:42 + 16:59
43. Anders Sebastian 67D8400 ESV Lok Bitterfeld 72:14 + 17:31
44. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 77:38 + 22:55
45. Marot Blaž 45S9500 OK Slovenj Gradec 77:45 + 23:02
46. Toth Zoltan 18R7800 CS Garage Racing 79:07 + 24:24
47. Becherer Robert 67D8900 ESV Lok Bitterfeld 83:31 + 28:48
48. Platakis Audrius 46L8600 OK Telšiai 91:53 + 37:10
Maišelis Jonas 43L9200 OK Perkūnas DISK
SCHMIDT-MORGENROTH Jacques 58F9301 Team Elite MTBO DISK
Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava DISK
DESREUMAUX Victor 89F9400 Noyon CO DISK
M21A
25.78 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rózsa László 14H8300 MTBO Hungary 59:26
2. Škoda Jakub 3RC8800 RD LOB 60:02 + 0:36
3. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 60:51 + 1:25
4. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 61:00 + 1:34
5. Buchtík Aleš XBM8201 PELL’S ABND RACING TEAM 61:51 + 2:25
6. Bedő Csaba 14H9200 MTBO Hungary 62:31 + 3:05
7. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 62:34 + 3:08
8. Štochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 62:47 + 3:21
9. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 63:35 + 4:09
10. Jirka Michal SBK8403 KOB Start Blansko 65:35 + 6:09
11. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 65:38 + 6:12
11. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 65:38 + 6:12
13. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 67:23 + 7:57
13. Matuš Vojtěch 3RC9600 RD LOB 67:23 + 7:57
15. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 67:29 + 8:03
16. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:32 + 8:06
17. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 68:36 + 9:10
18. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 69:07 + 9:41
19. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 69:23 + 9:57
20. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 69:39 + 10:13
21. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 70:00 + 10:34
22. Merenus Štěpán SPC8404 SPORTICUS team 70:20 + 10:54
23. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 70:31 + 11:05
24. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 71:54 + 12:28
25. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 72:28 + 13:02
26. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 72:29 + 13:03
27. Šebesta Petr TAP7604 KOB TRETRA Praha 73:47 + 14:21
28. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 74:41 + 15:15
29. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 76:33 + 17:07
30. Uhlemann Ulf 74D7901 ESV Dresden MTBO 78:02 + 18:36
31. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 78:26 + 19:00
32. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 79:08 + 19:42
33. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 80:52 + 21:26
34. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 82:49 + 23:23
35. Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín 83:42 + 24:16
36. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 87:13 + 27:47
37. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 90:22 + 30:56
38. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 94:08 + 34:42
39. Pais Mart 17E7600 Metsaratturid MTBO 96:44 + 37:18
Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering DISK
M21B
21.77 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 58:04
2. Jedlička Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 58:22 + 0:18
3. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 60:37 + 2:33
4. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 60:51 + 2:47
5. Klemsa Jakub EKP9001 VŠTJ Ekonom Praha 61:31 + 3:27
6. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 64:55 + 6:51
7. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 65:32 + 7:28
8. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 66:08 + 8:04
9. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 67:45 + 9:41
10. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 69:02 + 10:58
11. Skoupý Jan GIG9400 GIGANT Orienteering 69:39 + 11:35
12. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 69:54 + 11:50
13. Hodoň Miroslav GIG8100 GIGANT Orienteering 72:37 + 14:33
14. Karlík Michal GIG8000 GIGANT Orienteering 73:21 + 15:17
15. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 74:32 + 16:28
16. Zdanavicius Tomas 42L8200 OK Dainava 78:22 + 20:18
17. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 81:24 + 23:20
18. Dvořák František LDC7701 KOB Děčín 85:40 + 27:36
19. Šafek Jiří SBK7621 KOB Start Blansko 85:49 + 27:45
Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha DISK
M21C
18.85 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hidas Zoltán 14H7900 MTBO Hungary 62:38
2. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 63:52 + 1:14
3. Háp Pavel XHK7101 MTBO Racing team Hradec Králové 65:15 + 2:37
4. Vajda Peter 14H8000 MTBO Hungary 66:43 + 4:05
5. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 67:29 + 4:51
6. Csordás Kornél 14H7700 MTBO Hungary 69:14 + 6:36
7. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 70:37 + 7:59
8. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 77:06 + 14:28
9. Dankó István 12H6900 Tipo Orienteering Club 81:56 + 19:18
10. Molnár Attila 12H7001 Tipo Orienteering Club 98:04 + 35:26
11. OHME Noemi 59D9900 OLA TSV Deggendorf 103:23 + 40:45
12. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 110:05 + 47:27
Doležal Tomáš 1BX8400 Václavkovi DISK
Vít Daniel BSO7300 KOB Baník Sokolov DISK
M40
24.36 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hansen Peter Reibert 1HD7100 Allerød OK 53:19
2. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 56:49 + 3:30
3. Hoffmann Bjarne 2ZD6900 Team Hoffmann 57:29 + 4:10
4. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 57:55 + 4:36
5. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 58:36 + 5:17
6. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 59:06 + 5:47
7. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 59:17 + 5:58
8. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 59:37 + 6:18
9. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 61:18 + 7:59
10. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 61:19 + 8:00
11. Jurgaitis Vaidas 45L7100 OSK Sakas 61:48 + 8:29
12. Chaloupský David XHK7103 MTBO Racing team Hradec Králové 61:57 + 8:38
13. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 62:23 + 9:04
14. Klech Richard 3RC7200 RD LOB 62:27 + 9:08
15. Minchukov Alexander 11B7300 MTBO team Kamvol/Minsk 62:51 + 9:32
16. Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 63:55 + 10:36
17. Marosffy Daniel 13H7300 HSE Szentendre 64:09 + 10:50
18. Norgaard Morten Bang 3AD7200 OK Øst Danmark 64:10 + 10:51
18. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 64:10 + 10:51
20. Naryshkin Mihail 11B7500 MTBO team Kamvol/Minsk 64:54 + 11:35
21. THIERY Sebastien 89F7200 Noyon CO 66:16 + 12:57
22. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 66:58 + 13:39
23. Faltejsek Lukáš XPU7725 PARDUBICE BIKERS 67:27 + 14:08
24. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 67:32 + 14:13
25. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 68:04 + 14:45
26. Šňupárek Martin XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 68:17 + 14:58
27. Raj Gregor 45S7400 OK Slovenj Gradec 68:30 + 15:11
28. Hartung Thomas 54D7200 SV Sachsen 90 Werdau 69:11 + 15:52
29. Fraňo Peter 53S7100 KOB Sokol Pezinok 69:15 + 15:56
30. Zvirblis Arvydas 16L7300 Fortuna OK 69:44 + 16:25
31. Fraňo Michal 53S4701 KOB Sokol Pezinok 70:11 + 16:52
32. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 70:48 + 17:29
33. Kalvaitis Darius 31L6802 IOSK Budakalnis 71:49 + 18:30
34. Venelaine Margus 32E7000 Tammed/LSF 71:59 + 18:40
35. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:01 + 18:42
36. Junghanß Jens 48D6800 OL-Team Wehrsdorf 72:10 + 18:51
37. Rubaževičius Jurgis 16L6900 Fortuna OK 73:03 + 19:44
38. Valík Luděk GIG7101 GIGANT Orienteering 73:28 + 20:09
39. Hauschild Steffen 74D6900 ESV Dresden MTBO 74:11 + 20:52
40. Sturm Michael 67D6800 ESV Lok Bitterfeld 74:29 + 21:10
41. Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 76:59 + 23:40
42. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 80:04 + 26:45
43. Komarovas Cezijus 45L7000 OSK Sakas 81:05 + 27:46
44. Kašpar Jaroslav TSU7000 LKT 80 Šumperk 83:38 + 30:19
45. Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 83:47 + 30:28
46. Homola Dušan 98C7400 Neregistrovaní - Žabouš 85:34 + 32:15
47. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 88:36 + 35:17
48. BARRERA TELLO JULIO 18E7300 MTBO Spain 92:02 + 38:43
49. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 94:36 + 41:17
50. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 99:16 + 45:57
Zilinskas Tautvydas 31L1500 IOSK Budakalnis DISK
Pažický Ľudovít RCP6941 RC&P TEAM Bratislava DISK
M50
21.21 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conn Andy 11G6600 GB MTBO squad 46:07
2. Hale Steven 24S6300 OK Kare 48:35 + 2:28
3. LALEVEE Jean-Charles 69F6000 Youth French Team 48:47 + 2:40
4. pinsard frederic 88F6400 AS SAMOIS 49:33 + 3:26
5. Heinrich Peter 74D6000 ESV Dresden MTBO 55:23 + 9:16
6. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 56:01 + 9:54
7. Kollberg Stefan 56S6000 Eksjö SOK 56:20 + 10:13
8. Joël Poirette 88F6300 AS SAMOIS 56:27 + 10:20
9. Jankó Tamás 22H5800 Hegyisport Szentendre Egy. 56:28 + 10:21
10. Sonnenberg Sergej Osnabrücker TB 57:19 + 11:12
11. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 58:04 + 11:57
12. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 58:16 + 12:09
13. Evans Timothy 11G6300 GB MTBO squad 58:29 + 12:22
14. Řeháček Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál 59:57 + 13:50
15. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 60:13 + 14:06
16. Stjerndahl Anders 81S6100 IFK Lidingö SOK 60:55 + 14:48
17. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 61:42 + 15:35
18. Porstmann Roberto 74D6101 ESV Dresden MTBO 64:09 + 18:02
19. Denaix Michel 72F6001 COCS 64:12 + 18:05
20. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 65:15 + 19:08
21. LORANG François 69F6400 Youth French Team 65:31 + 19:24
22. Argaláš Jaroslav TBM6213 KOS TJ Tesla Brno 67:19 + 21:12
23. Molnár Tibor 14H6300 MTBO Hungary 68:15 + 22:08
24. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 69:39 + 23:32
24. Cucalon Senen 18E6701 MTBO Spain 69:39 + 23:32
26. Vogel Swen 54D6200 SV Sachsen 90 Werdau 70:04 + 23:57
27. Garcin Franck 92F0001 Bol d'Air 70:36 + 24:29
28. Přibyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 71:01 + 24:54
29. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 71:05 + 24:58
30. Trinks Lutz 74D5901 ESV Dresden MTBO 71:33 + 25:26
31. Mets Miklós 14H6100 MTBO Hungary 72:06 + 25:59
32. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 75:26 + 29:19
33. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 75:27 + 29:20
34. Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 76:09 + 30:02
35. Stoeckel Arnd 97D6200 USV Jena 77:51 + 31:44
36. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 78:44 + 32:37
37. Dawson Keith 11G5800 GB MTBO squad 81:46 + 35:39
38. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 82:31 + 36:24
39. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 83:34 + 37:27
40. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 83:45 + 37:38
41. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 88:24 + 42:17
42. BREITWIESER STEFFEN 95D5900 SV Wissenschaft Quedlinburg 90:21 + 44:14
43. Serralheiro Inácio 61P5800 Clube de Orientaçāo do Centro COC 94:02 + 47:55
Maliňák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín DISK
Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál DISK
M60
19.34 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mueller Peter 5FC5700 OLV Zug 50:54
2. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 54:15 + 3:21
3. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 57:05 + 6:11
4. Dallimore Nick 11G5500 GB MTBO squad 58:24 + 7:30
5. Männel Harald 48D5500 OL-Team Wehrsdorf 58:48 + 7:54
6. Nielsen Jorgen 1HD5201 Allerød OK 59:37 + 8:43
7. Cusworth Peter 24A5300 Bayside Kangaroos 62:19 + 11:25
8. Robinson Richard 81A5500 Bruce 65:52 + 14:58
9. Karl Fink 19A4901 OLC Graz 69:15 + 18:21
10. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 70:02 + 19:08
11. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. Brněnská 72:26 + 21:32
12. Sutherland Jim 44N5700 Hutt Valley 73:43 + 22:49
13. WENDLER CHRISTIAN 95D5300 SV Wissenschaft Quedlinburg 76:28 + 25:34
14. Vandendool Bill 24A5400 Bayside Kangaroos 76:36 + 25:42
15. Collins Nick 14N5100 North West Orienteering Club 77:24 + 26:30
16. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 77:45 + 26:51
17. Kiss Zoltán 14H6500 MTBO Hungary 81:44 + 30:50
18. Rawden John 11G5700 GB MTBO squad 82:36 + 31:42
19. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 83:38 + 32:44
20. Novák Miroslav SBK5400 KOB Start Blansko 84:00 + 33:06
21. Vodovnik Mirko 45S5600 OK Slovenj Gradec 90:58 + 40:04
22. Lukavec Míla SMR4900 SNS Smržovka 91:45 + 40:51
23. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 96:22 + 45:28
Garden Rob 14N4900 North West Orienteering Club DISK
PROST Christian 87F5600 VOR France DISK
Walter RAHM 4TC0001 OLG Pfäffikon DISK
HERMET andre 69F5600 Youth French Team DISK
Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Hidas Sándor 14H4800 MTBO Hungary DISK
M70
9.22 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Steen Jes 1HD4700 Allerød OK 31:25
2. Pedersen Per Allan Brun 2QD4500 OK FROS 32:06 + 0:41
3. Eberle Wolf 61A4501 HSV Aigen 32:40 + 1:15
4. Hausner Jan 1FD4401 OK Øst Birkerød 36:20 + 4:55
5. Rasmussen John 1BD0002 Silkeborg OK 37:09 + 5:44
MW12
6.34 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. VILLAR-THIERY Aubin 89F0600 Noyon CO 27:04
2. Piszczorowicz Hugo 76F0500 Toutes Orientations Meaux 29:23 + 2:19
3. Norgaard Miri Brunstedt 3AD0650 OK Øst Danmark 34:45 + 7:41
4. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 35:49 + 8:45
5. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 38:59 + 11:55
6. VILLAR-THIERY Faustine 89F0850 Noyon CO 39:05 + 12:01
7. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 45:13 + 18:09
8. Vanka Matouš OKP0701 SK OK 24 Praha 45:45 + 18:41
9. Štěňha David SPC0701 SPORTICUS team 46:02 + 18:58
10. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 46:30 + 19:26
11. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 46:58 + 19:54
12. Raj Ema Pika 45S0850 OK Slovenj Gradec 47:05 + 20:01
13. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 47:41 + 20:37
14. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 50:23 + 23:19
15. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia Plzeň 53:22 + 26:18
16. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 57:09 + 30:05
17. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 79:40 + 52:36
18. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 108:29 + 81:25
19. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 108:39 + 81:35
20. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 109:20 + 82:16
21. Anders Charlotte 67D0950 ESV Lok Bitterfeld 111:52 + 84:48
22. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 113:24 + 86:20
Open
18.85 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomashevskiy Eduard 37R8200 WEST MTBO TEAM 45:28
2. Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering 66:42 + 21:14
3. Ekl Jan Žádný klub 66:59 + 21:31
4. Horký Milan VIP6101 SK VIPrahlo 68:24 + 22:56
5. Schaffner Christine 7MC7950 Thömus Racing Team 83:15 + 37:47
6. Kamaryt Miloš Mlok Mariánské Lázně 92:11 + 46:43
7. Poulsen Claus 1BD0001 Silkeborg OK 101:12 + 55:44
8. Váchová Ilona 2GC7700 SKI klub KVary 106:05 + 60:37
9. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 106:19 + 60:51
10. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 122:19 + 76:51
11. Punčochář Simon Neregistrovaní 144:05 + 98:37
12. Staňa Petr OK Jiskra Nový Bor 145:25 + 99:57
Přibylová Anežka VŠSK PedF UK Praha DISK
Králová Dana XBM7650 PELL’S ABND RACING TEAM DISK
W14
12.81 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 39:06
2. Pecorari Iris 26I0051 National Team Italy 39:41 + 0:35
3. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia Plzeň 40:43 + 1:37
4. Chamraďa Natali GIGANT Orienteering 54:52 + 15:46
5. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 56:27 + 17:21
6. Klechová Karolína VRB0499 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 63:51 + 24:45
7. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 73:00 + 33:54
8. Riedelová Adéla BOR0451 OK Jiskra Nový Bor 73:18 + 34:12
Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno DISK
W17
16.09 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. RUDKIEWICZ Lucie 69F0051 Youth French Team 45:08
2. Henriksen Annika 3CD0150 Svendborg OK 46:03 + 0:55
3. DENOUAL Marine 69F0050 Youth French Team 48:29 + 3:21
4. Reibert-Hansen Christine 1HD0150 Allerød OK 50:06 + 4:58
5. SIPOS Alexandrine 69F0250 Youth French Team 50:08 + 5:00
6. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 53:11 + 8:03
7. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 56:19 + 11:11
8. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:05 + 11:57
9. Pelikánová Máša SKL0050 SMS Team Kladno 57:36 + 12:28
10. Umbrasaite Juste 27L0001 LTU MTBO Junior 58:33 + 13:25
11. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 58:58 + 13:50
12. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 60:28 + 15:20
13. BOISSAY Juliette 69F0251 Youth French Team 60:31 + 15:23
14. Brinch Sara Lykke 3BD0050 FIF Hillerød Orientering 61:42 + 16:34
15. Skoupá Vendula GIG0151 GIGANT Orienteering 74:07 + 28:59
16. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 75:11 + 30:03
17. BUCAMP Emeline 89F0250 Noyon CO 86:31 + 41:23
18. Zrníková Adéla GIG0050 GIGANT Orienteering 92:58 + 47:50
19. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 100:55 + 55:47
W20
21.33 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. RAICHON Mia 69F9950 Youth French Team 58:37
2. DEVILLERS Constance 69F9850 Youth French Team 59:17 + 0:40
3. SIPOS Mathilde 69F9951 Youth French Team 62:42 + 4:05
4. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 62:47 + 4:10
5. Rubaževičiute Egle 27L9951 LTU MTBO Junior 65:24 + 6:47
6. Tamás Bianka 14H9900 MTBO Hungary 66:14 + 7:37
7. Michnovic Viktorija 15L9750 LTU MTBO Team 67:10 + 8:33
8. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 68:02 + 9:25
9. Jansová Doubravka XPU9750 PARDUBICE BIKERS 69:04 + 10:27
10. FAUTRAT Pauline 69F9851 Youth French Team 69:16 + 10:39
11. GARCIN Lou 69F9852 Youth French Team 70:29 + 11:52
12. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 71:20 + 12:43
13. BUCAMP Noémie 89F9700 Noyon CO 71:28 + 12:51
14. Kalvaityte Austeja 27L9950 LTU MTBO Junior 72:41 + 14:04
15. Waldmann Brigitte 21A9751 OLT Transdanubien 81:54 + 23:17
16. Žuchová Daniela SMR9750 SNS Smržovka 84:24 + 25:47
17. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 92:57 + 34:20
18. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 97:53 + 39:16
W21E
22.26 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soegaard Camilla 1AD9150 Team Denmark 60:43
2. Christoffersen Cacilie 1HD9250 Allerød OK 60:47 + 0:04
3. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 61:42 + 0:59
4. Barlet Gaelle 58F8800 Team Elite MTBO 62:01 + 1:18
5. Dannowski Anke 74D7850 ESV Dresden MTBO 63:07 + 2:24
6. Zaliauskaite Algirda 15L9450 LTU MTBO Team 63:26 + 2:43
7. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 64:11 + 3:28
8. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 64:39 + 3:56
9. Reiner Marina 23A9150 NF Villach 65:26 + 4:43
10. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 65:51 + 5:08
11. Dallimore Clare 11G8850 GB MTBO squad 65:58 + 5:15
12. Arlauskiene Ramune 31L7350 IOSK Budakalnis 66:34 + 5:51
13. Füzy Anna 14H7650 MTBO Hungary 66:58 + 6:15
14. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 67:03 + 6:20
15. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 67:12 + 6:29
16. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 68:12 + 7:29
17. Rothweiler Maja 7MC8450 Thömus Racing Team 68:39 + 7:56
18. Garde Hana VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 69:06 + 8:23
19. Gelderman Marquita 14N6750 North West Orienteering Club 70:13 + 9:30
20. Andrasiuniene Gabriele 15L9250 LTU MTBO Team 71:20 + 10:37
21. Denaix Lou 72F9550 COCS 72:51 + 12:08
22. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 74:34 + 13:51
23. Reinartaite Vaida 16L7500 Fortuna OK 76:17 + 15:34
24. Konvisarova Krystyna 24U9600 UKR mtb-o team 76:26 + 15:43
25. Skácelová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 80:24 + 19:41
26. Benke Noémi 14H8150 MTBO Hungary 88:56 + 28:13
Ryge Carlsen Caroline 1FD9501 OK Øst Birkerød DISK
Tučková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team DISK
W21A
21.33 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 60:31
2. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 60:46 + 0:15
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 63:13 + 2:42
4. Chaloupská Pavlína XHK7051 MTBO Racing team Hradec Králové 63:30 + 2:59
5. Jedličková Zuzana XHK8150 MTBO Racing team Hradec Králové 65:26 + 4:55
6. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 65:49 + 5:18
7. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 65:54 + 5:23
8. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 66:01 + 5:30
9. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 67:01 + 6:30
10. Pustova Nataliia 25U8350 Myxomor 67:23 + 6:52
11. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 68:47 + 8:16
12. Mechlová Lenka 3RC9050 RD LOB 68:55 + 8:24
13. Neumannová Kateřina 3RC9250 RD LOB 69:37 + 9:06
14. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 70:03 + 9:32
15. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 70:29 + 9:58
16. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 70:30 + 9:59
17. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 70:33 + 10:02
18. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 71:53 + 11:22
19. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 72:09 + 11:38
20. Vanková Jana SK OK 24 Praha 72:11 + 11:40
21. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 72:53 + 12:22
22. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 73:53 + 13:22
23. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 74:12 + 13:41
24. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 74:14 + 13:43
25. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 74:36 + 14:05
26. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 76:26 + 15:55
27. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 77:52 + 17:21
28. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 78:05 + 17:34
29. Eretová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 79:55 + 19:24
30. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 80:13 + 19:42
31. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 84:11 + 23:40
32. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 84:28 + 23:57
33. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 85:41 + 25:10
34. Stachoňová Barbara SBK8451 KOB Start Blansko 86:20 + 25:49
35. Walther Katja 21A7851 OLT Transdanubien 87:26 + 26:55
36. Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka 87:47 + 27:16
37. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 91:25 + 30:54
38. Aart Helen 17E8350 Metsaratturid MTBO 97:49 + 37:18
39. Raj Nastja 45S0000 OK Slovenj Gradec 125:31 + 65:00
W21B
16.04 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Klára VSP8455 USK Praha 49:35
2. Jiranová Kateřina XHK8350 MTBO Racing team Hradec Králové 49:57 + 0:22
3. Jedličková Adéla XHK8253 MTBO Racing team Hradec Králové 51:30 + 1:55
4. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 51:31 + 1:56
5. Kratschmerová Kateřina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 51:47 + 2:12
6. Růžková Kateřina SBK8550 KOB Start Blansko 52:01 + 2:26
7. Pařízková Anežka SMR9350 SNS Smržovka 53:00 + 3:25
8. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 56:45 + 7:10
9. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 59:44 + 10:09
10. Gebauerová Jana SBK7951 KOB Start Blansko 60:56 + 11:21
11. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 61:18 + 11:43
12. Horváth Adrienn 14H1550 MTBO Hungary 61:30 + 11:55
13. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 62:07 + 12:32
14. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 65:06 + 15:31
15. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 71:11 + 21:36
16. Novotná Veronika BOR8052 OK Jiskra Nový Bor 75:09 + 25:34
17. Prylová Pavla ZUP7552 MTBO ČZU Praha 76:20 + 26:45
18. Rohtla Merle 17E8150 Metsaratturid MTBO 78:13 + 28:38
19. Večeřová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál 82:00 + 32:25
20. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 86:14 + 36:39
21. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 88:12 + 38:37
22. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 89:11 + 39:36
23. Mišoňová Ivana SMR7451 SNS Smržovka 90:11 + 40:36
Plysevskaja Kira 31L8450 IOSK Budakalnis DISK
Žuchová Nikola SMR9351 SNS Smržovka DISK
W40
16.09 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 49:03
2. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 50:29 + 1:26
3. VILLAR Aurelie 89F7050 Noyon CO 51:02 + 1:59
4. Orsolya Marosffy 45H7201 Száguldó Virágok 51:52 + 2:49
5. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 53:49 + 4:46
6. Pénzes Erzsébet 14H7051 MTBO Hungary 55:53 + 6:50
7. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 56:35 + 7:32
8. Zambia Clizia 26I0052 National Team Italy 56:43 + 7:40
9. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 57:08 + 8:05
10. Venelaine Marje 32E7550 Tammed/LSF 57:13 + 8:10
11. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 58:04 + 9:01
12. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 58:30 + 9:27
13. Rubaževičiene Giedre 16L6950 Fortuna OK 59:41 + 10:38
14. Naryshkina Olga 11B7250 MTBO team Kamvol/Minsk 59:51 + 10:48
15. Barnes Tamsin 81A6950 Bruce 59:57 + 10:54
16. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 62:34 + 13:31
17. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:37 + 13:34
18. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 62:54 + 13:51
19. Přibylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 62:56 + 13:53
20. Brunstedt Katja 3AD7400 OK Øst Danmark 63:42 + 14:39
21. Kondrateva Aleksandra 11B7450 MTBO team Kamvol/Minsk 64:51 + 15:48
22. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:22 + 17:19
23. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 67:01 + 17:58
24. Meieli SIEBER 4TC0051 OLG Pfäffikon 68:58 + 19:55
25. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 74:15 + 25:12
26. Valíková Petra GIG7350 GIGANT Orienteering 74:29 + 25:26
27. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 75:50 + 26:47
28. Junghanß Diana 48D7050 OL-Team Wehrsdorf 78:09 + 29:06
29. Török Lavinia 29A7250 ÖTK-Wien 94:03 + 45:00
Homolová Gabriela 98C7750 Neregistrovaní - Žabouš DISK
Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno DISK
W50
15.21 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kollberg Monica 56S6150 Eksjö SOK 51:03
2. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 54:40 + 3:37
3. Somers-Cocks Charlie 11G6050 GB MTBO squad 55:07 + 4:04
4. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 56:21 + 5:18
5. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 59:00 + 7:57
6. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:33 + 11:30
7. Sonnenberg Olga 1ZD5850 Osnabrücker TB 64:28 + 13:25
8. Dickson Sally 43N5901 Plains & Peninsula 65:41 + 14:38
9. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 66:41 + 15:38
10. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 69:00 + 17:57
11. Hale Annika 24S6750 OK Kare 73:09 + 22:06
12. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 74:59 + 23:56
13. Malkova Elena 18D6300 Post SV Dresden 79:21 + 28:18
14. Bain Deb 43N5900 Plains & Peninsula 84:07 + 33:04
15. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 86:00 + 34:57
16. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 88:32 + 37:29
Hanley Karena 11G6350 GB MTBO squad DISK
Spehr Uta 99G6150 TUS Karlsruhe-Rüppurr DISK
Jiráňová Irena JES6750 OK Rakovník DISK
W60
15.21 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jackson Carolyn 24A5750 Bayside Kangaroos 49:19
2. Andersen Tove 1HD5750 Allerød OK 55:57 + 6:38
3. MacLassen Ansa 1CD4950 Rold skov OK 71:20 + 22:01
4. Haarsma Kay 63A5401 Tintookies OC 71:43 + 22:24
5. Hausner Birgit 1FD5050 OK Øst Birkerød 76:15 + 26:56
6. Dallimore Caroline 11G5550 GB MTBO squad 98:22 + 49:03
7. Meiton Margareta 81S5750 IFK Lidingö SOK 98:41 + 49:22
8. Cusworth Carolyn 24A5450 Bayside Kangaroos 98:55 + 49:36
9. Bea RAHM 4TC0052 OLG Pfäffikon 105:38 + 56:19
10. Brunstedt Kirsten 1FD4850 OK Øst Birkerød 109:14 + 59:55
11. Kirkegaard Anne-Mette 1BD0051 Silkeborg OK 136:21 + 87:02
Lukavcová Lenka SMR5450 SNS Smržovka DISK
W70
9.22 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liley Kathy 16A4750 Yarra Valley OC 50:00
2. Sommer Ellis Byrgiel 1FD4350 OK Øst Birkerød 56:52 + 6:52
3. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 58:14 + 8:14