Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Kategorie: D35D

Datum:
05.05.2018
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Žaltman 1:15000, Pekelská brána 1:10000
Ředitel závodu:
Panchártek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kubíček Radek - R2
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
Protokol:
Závody proběhly za slunečného počasí
V cíli byly ošetřeny drobné oděrky
Žádné protesty nebyly podány
D35D
3.99 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 54:59
2. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 55:01 + 0:02
3. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:39 + 2:40
4. Sršňová Kateřina VAM8150 OOB Vamberk 57:45 + 2:46
5. Linková Eva STH7753 SK Studenec 58:57 + 3:58
6. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 60:08 + 5:09
7. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 62:50 + 7:51
8. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:22 + 9:23
9. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 64:44 + 9:45
10. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:42 + 13:43
11. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 70:24 + 15:25
12. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 70:42 + 15:43
13. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 72:13 + 17:14
14. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 72:35 + 17:36
15. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 73:14 + 18:15
16. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 74:45 + 19:46
17. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:55 + 20:56
17. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:55 + 20:56
19. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:36 + 21:37
20. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 76:50 + 21:51
21. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 77:04 + 22:05
22. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:46 + 22:47
23. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 78:39 + 23:40
24. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 78:59 + 24:00
25. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 79:56 + 24:57
26. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 82:10 + 27:11
27. Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod 84:55 + 29:56
28. Chabinová Jana SHK8350 OK Slavia Hradec Králové 85:51 + 30:52
29. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 89:06 + 34:07
30. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 90:50 + 35:51
31. Mádlová Denisa BRU7550 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 115:23 + 60:24
32. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 115:53 + 60:54