Výsledky závodu: Přebor škol - Jihočeský kraj

Datum:
09.05.2017
Místo konání:
Jindřichův Hradec - Vajgar
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Vajgar, 1:4000, e = 2 m
Ředitel závodu:
Komárek Arnošt
Hlavní rozhodčí:
Kubičko Petr - R2
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl za chladného, ale suchého počasí. Žádný závodník nebyl vážněji zraněn. Nebyl podán žádný protest. Výsledky závodu schválil hlavní rozhodčí v plném rozsahu.
Kategorie:
D3     D5     D7     D9     DS     H3     H5     H7     H9     HS     T    
D3
1.85 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beranová Marie 3JH0951 3. ZŠ J. Hradec (Jarošovská 746) 54:58
2. Bubeníková Nicol 6JH0852 6. ZŠ J. Hradec (Větrná 54) 58:41 + 3:43
3. Bubeníková Denisa 6JH0851 6. ZŠ J. Hradec (Větrná 54) 58:50 + 3:52
Hejlíčková Adéla 6JH0951 6. ZŠ J. Hradec (Větrná 54) DNS
Maděryčová Anna 2JH0851 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) DNS
D5
2.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbanová Anna 5JH0752 5. ZŠ J. Hradec (Vajgar 692) 22:17
2. Kopencová Anna 1JH0751 1. ZŠ J. Hradec (Štítného 121) 22:50 + 0:33
3. Komárková Zbyňka 5JH0751 5. ZŠ J. Hradec (Vajgar 692) 24:25 + 2:08
4. Janošíková Marie MCB0751 ZŠ Máj 1, České Budějovice 26:41 + 4:24
5. Vaněčková Anežka BPI0651 ZŠ a MŠ E. Beneše, Písek 27:09 + 4:52
6. Benešová Michaela 3JH0651 3. ZŠ J. Hradec (Jarošovská 746) 30:24 + 8:07
7. Kubičková Kateřina 2JH0652 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 44:22 + 22:05
8. Řádová Tereza 2JH0653 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 59:50 + 37:33
9. Macků Karolína 2JH0651 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 89:39 + 67:22
D7
2.09 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka 2JH0451 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 18:21
2. Šafaříková Lucie GPI0351 Gymnázium Písek 18:41 + 0:20
3. Kubáková Nela GJH0453 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 20:18 + 1:57
4. Teringlová Vendula HCB0451 ZŠ Pohůrecká, České Budějovice 21:02 + 2:41
5. Ševčíková Eliška HCB0452 ZŠ Pohůrecká, České Budějovice 22:06 + 3:45
6. Janošíková Eva MCB0551 ZŠ Máj 1, České Budějovice 27:06 + 8:45
7. Vránová Kristýna GTR0351 Gymnázium Třeboň 27:09 + 8:48
8. Komárková Jindra GJH0452 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 30:15 + 11:54
9. Fistrová Ludmila GPT0451 Gymnázium Prachatice 30:59 + 12:38
10. Baštová Alena GTR0451 Gymnázium Třeboň 31:34 + 13:13
11. Němcová Dana HCB0453 ZŠ Pohůrecká, České Budějovice 38:58 + 20:37
12. Štěpková Kristýna GPT0453 Gymnázium Prachatice 40:39 + 22:18
13. Jindrová Kateřina GJH0551 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 45:00 + 26:39
14. Sedláčková Šárka GTR0452 Gymnázium Třeboň 45:12 + 26:51
15. Nováková Rozálie 2JH0452 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 46:15 + 27:54
16. Leštinová Natálie KPI0453 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 58:24 + 40:03
17. Petrášková Gabriela KPI0452 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 59:05 + 40:44
18. Hemberová Klára GJH0454 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 59:54 + 41:33
19. Beranová Karolína KPI0551 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 67:06 + 48:45
20. Babková Klára KPI0451 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 76:00 + 57:39
Pecínová Lucie 2JH0351 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) DISK
Kotlíková Tereza GPT0452 Gymnázium Prachatice DISK
Valentová Aneta GPT0455 Gymnázium Prachatice DNS
Vybíralová Anna GTA0451 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Soukupová Barbora KPI0454 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice DNS
Mrázková Beata GTA0452 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Náprstková Eliška GTA0551 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Antošová Kateřina HCB0454 ZŠ Pohůrecká, České Budějovice DNS
Kubičková Kristýna GJH0451 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec DNS
Klubalová Magdaléna GTA0453 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Viktorová Nela GPT0454 Gymnázium Prachatice DNS
D9
2.19 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina GTR0251 Gymnázium Třeboň 15:39
2. Kinštová Tereza GJH0251 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 17:09 + 1:30
3. Štráchalová Diana KPI0151 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 19:10 + 3:31
4. Rudová Magdaléna GTA0251 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor 21:29 + 5:50
5. Veselá Aneta GJH0351 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 22:25 + 6:46
6. Příběnská Barbora GTA0252 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor 22:43 + 7:04
7. Bečvářová Markéta GPI0251 Gymnázium Písek 22:46 + 7:07
8. Janečková Tereza GTR0354 Gymnázium Třeboň 23:27 + 7:48
9. Benešová Klára GTA0151 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor 24:34 + 8:55
10. Jechová Alena GJH0252 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 27:11 + 11:32
11. Urbanová Tereza GTR0253 Gymnázium Třeboň 28:52 + 13:13
12. Burdová Anežka GJH0151 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 29:15 + 13:36
13. Matoušková Kristýna 2JH0252 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 33:15 + 17:36
14. Dvořáková Kristýna 2JH0251 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 33:48 + 18:09
15. Pumprová Anežka GTR0252 Gymnázium Třeboň 34:42 + 19:03
16. Šímová Johana GJH0253 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 35:11 + 19:32
17. Janová Denisa KPI0152 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 40:04 + 24:25
18. Bartošová Erika ZŠ Křemže 42:27 + 26:48
19. Volavková Radka KPI0251 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 49:31 + 33:52
20. Brunclíková Šárka KPI0153 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 64:14 + 48:35
Nováková Barbora GTA0152 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Johnová Natálie KPI0252 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice DNS
DS
2.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jana GTA9951 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor 19:49
2. Svobodová Anna GTA0153 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor 20:37 + 0:48
3. Hojná Dominika GJH9851 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 21:05 + 1:16
4. Gottfriedová Adéla GCB9751 Gymnázium J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 22:12 + 2:23
5. Karbusová Kateřina GPT0051 Gymnázium Prachatice 22:38 + 2:49
6. Rudová Anna GTA0051 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor 24:41 + 4:52
7. Novotná Hana GJH0051 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 25:11 + 5:22
8. Procházková Tereza GPI0151 Gymnázium Písek 28:20 + 8:31
9. Janovská Gabriela GPI0051 Gymnázium Písek 28:26 + 8:37
10. Houserová Tereza GPT0151 Gymnázium Prachatice 28:33 + 8:44
11. Štufková Tereza GJH0152 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 30:40 + 10:51
12. Šímová Anna GJH9951 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 31:07 + 11:18
13. Brousilová Kateřina GPI0152 Gymnázium Písek 31:22 + 11:33
14. Turková Ludmila GPT0053 Gymnázium Prachatice 31:26 + 11:37
15. Kahudová Dominika GPT0052 Gymnázium Prachatice (B) 34:44 + 14:55
16. Kotlíková Barbora GPB0052 Gymnázium Prachatice 38:02 + 18:13
17. Winzigová Gabriela GPT0152 Gymnázium Prachatice 43:13 + 23:24
18. Mounová Kateřina GPB0051 Gymnázium Prachatice (B) 56:19 + 36:30
Kořenová Kateřina GPI0153 Gymnázium Písek DNS
H3
1.87 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkan Tomáš 6JH0801 6. ZŠ J. Hradec (Větrná 54) 23:39
2. Sviták Václav 1JH0801 1. ZŠ J. Hradec (Štítného 121) 25:10 + 1:31
3. Rychtárik Tadeáš 6JH0901 6. ZŠ J. Hradec (Větrná 54) 45:18 + 21:39
4. Míchal Jakub 1JH1002 1. ZŠ J. Hradec (Štítného 121) 60:52 + 37:13
5. Kopenec Šimon 1JH1001 1. ZŠ J. Hradec (Štítného 121) 72:50 + 49:11
H5
2.13 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Michal 1JH0501 1. ZŠ J. Hradec (Štítného 121) 24:49
2. Teringl Vojtěch HCB0701 ZŠ Pohůrecká, České Budějovice 26:23 + 1:34
3. Blažek Cyril 3JH0701 3. ZŠ J. Hradec (Jarošovská 746) 28:09 + 3:20
4. Beran Jáchym 2JH0601 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 30:34 + 5:45
5. Chládek Milan DUB0601 ZŠ Dubné 43:23 + 18:34
6. Pobuda Jan 2JH0602 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 43:44 + 18:55
7. Hanzal Štěpán 3JH0601 3. ZŠ J. Hradec (Jarošovská 746) 51:43 + 26:54
8. Šádek Vítězslav 5JH0501 5. ZŠ J. Hradec (Vajgar 692) 55:20 + 30:31
Dvořák Marek 2JH0701 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) DISK
Maděryč Ondřej 2JH0501 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) DNS
H7
2.15 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáček Karel 2JH0401 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 18:34
2. Kinšt Jan GJH0401 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 20:55 + 2:21
3. Sobotka Radim GPI0301 Gymnázium Písek 21:47 + 3:13
4. Šimůnek Hubert GJH0301 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 22:35 + 4:01
5. Janeček Vít GTR0401 Gymnázium Třeboň 26:58 + 8:24
6. Velát Vojtěch GPI0401 Gymnázium Písek 27:47 + 9:13
7. Bredl Mikuláš 2JH0403 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 28:05 + 9:31
8. Novotný Marek KPI0302 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 29:44 + 11:10
9. Niček Jakub KPI0401 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 30:04 + 11:30
10. Kopecký Kryštof GJH0502 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 30:24 + 11:50
11. Kún Vojtěch 2JH0402 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 31:12 + 12:38
12. Šísl Bořek GPT0401 Gymnázium Prachatice 31:50 + 13:16
13. Kudrna Šimon GJH0402 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 33:33 + 14:59
14. Faktor Martin KPI0301 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 34:36 + 16:02
15. Mareš Jan KPI0402 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 42:52 + 24:18
16. Bártů Jan GJH0501 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 44:57 + 26:23
17. Železo Bohumil GJB0301 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec (B) 45:04 + 26:30
18. Šimek Filip GJB0302 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec (B) 46:55 + 28:21
19. Jasanský Štěpán 2JH0301 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 49:29 + 30:55
20. Dvořáček Jindřich GJB0403 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec (B) 50:35 + 32:01
Hodina Adam GPT0501 Gymnázium Prachatice DISK
Šustr Antonín GTA0401 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
David Jan KPI0303 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice DNS
Jíra Jan GTA0301 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Studený Jan GPT0502 Gymnázium Prachatice DNS
Pšenička Kryštof KRM0301 ZŠ Křemže DNS
Novák Matěj GTA0402 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Vozábal Matěj GJB0402 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec (B) DNS
Toušek Petr GTR0402 Gymnázium Třeboň DNS
Basík Šimon GTA0302 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Motejl Tomáš KRM0302 ZŠ Křemže DNS
H9
2.36 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym 2JH0302 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) 17:42
2. Pobuda Vojtěch GJH0302 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 17:43 + 0:01
3. Novák Jakub DCB0201 ZŠ Dukelská, České Budějovice 19:07 + 1:25
4. Ližan Petr GJH0203 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 20:32 + 2:50
5. Pitoňák Richard GTR0202 Gymnázium Třeboň 22:31 + 4:49
6. Jirsa Filip GJH0204 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 22:58 + 5:16
7. Prokeš Jan GTR0301 Gymnázium Třeboň 23:06 + 5:24
8. Řáda Matěj GJH0201 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 23:44 + 6:02
9. Mašata Dominik GPI0201 Gymnázium Písek 23:49 + 6:07
10. Moučka Vít GJH0202 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 23:53 + 6:11
11. Hošna Šimon KPI0104 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 25:04 + 7:22
12. Oškera Dominik GPI0101 Gymnázium Písek 25:09 + 7:27
13. Mikuláš Jan SCB0101 ZŠ Matice školské, České Budějovice 26:28 + 8:46
14. Svoboda Martin KPI0101 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 27:22 + 9:40
15. Pícha Jan GTR0201 Gymnázium Třeboň 29:14 + 11:32
16. Čapek Vojtěch GTA0202 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor 29:26 + 11:44
17. Šustr Martin GTA0201 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor 30:39 + 12:57
18. Bahenský Petr KPI0201 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 30:50 + 13:08
19. Moudrý Filip KPI0102 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 40:43 + 23:01
Eder Jonáš 2JH0201 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) DISK
Červ Daniel GTA0101 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Ouška František GTR0302 Gymnázium Třeboň DNS
Hrdlička Jakub 2JH0203 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) DNS
Havelka Martin GTR0303 Gymnázium Třeboň DNS
Poulek Ondřej 2JH0202 2. ZŠ J. Hradec (Janderova 160) DNS
Aubraye Sebastian GTA0102 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Popelka Tomáš KPI0103 ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice DNS
Šandl Tomáš GTB0201 Gymnázium Třeboň (B) DNS
HS
2.62 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Vojtěch GJH0001 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 16:57
2. Řehula Jakub GJB9902 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec (B) 20:38 + 3:41
3. Štercl Jan GJH9901 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 21:15 + 4:18
4. Valenta Adam GPT0103 Gymnázium Prachatice 21:24 + 4:27
5. Neužil Vít GPT0102 Gymnázium Prachatice 21:32 + 4:35
6. Šprincl Jan GJH9902 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 22:14 + 5:17
7. Dvořák Jan GJH0101 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 23:06 + 6:09
8. Nosek Jakub GJH0002 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec 23:07 + 6:10
9. Mráz Petr GPT0001 Gymnázium Prachatice (B) 23:16 + 6:19
10. Gottfried Adam GCB0001 Gymnázium J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 24:20 + 7:23
11. Kubák Martin GJB9903 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec (B) 24:22 + 7:25
12. Leszkow David GPB0001 Gymnázium Prachatice 25:30 + 8:33
13. Bečvář Petr GPI9901 Gymnázium Písek 26:43 + 9:46
14. Janda Vítek GTA0002 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor 26:49 + 9:52
15. Jelínek Jan GJB0001 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec (B) 27:19 + 10:22
16. Prokeš Martin GPB0102 Gymnázium Prachatice 30:19 + 13:22
17. Pípal Jan GTA9801 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor 30:23 + 13:26
18. Prášek Filip GPB0002 Gymnázium Prachatice (B) 33:04 + 16:07
19. Bican Martin GPT0101 Gymnázium Prachatice 40:03 + 23:06
20. Rattanathada Rachata GJB9904 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec (B) 47:53 + 30:56
Šimek Ondřej GJB9901 Gymnázium V. Nováka, J. Hradec (B) DISK
Kraus Adam GTA9901 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Zeman David GPT0002 Gymnázium Prachatice DNS
Kolibík Jakub GTA0001 Gymnázium P. de Coubertina, Tábor DNS
Koutný Michal GPB0101 Gymnázium Prachatice (B) DNS
T
2.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmahel Lukáš GPT5501 Gymnázium Prachatice 14:17
2. Janda Libor Gymnázium Písek 16:28 + 2:11
3. Jandová Kateřina ZŠ a MŠ Kubatova Č. Budějovice 18:39 + 4:22
4. Kříž Pavel ZNS5501 Žďár nad Sázavou 21:54 + 7:37
5. Nováková Alena DCB5551 ZŠ Dukelská, České Budějovice 24:18 + 10:01
6. Nouzová Alena 1JH5501 1. ZŠ J. Hradec (Štítného 121) 33:48 + 19:31