Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: D40B

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
DH16B – DH21C = Rabštejn nad Střelou, 1:15 000, E= 5 m; ostatní = Železný Hamr, 1:10 000, E= 5 m
Ředitel závodu:
Hanáková Marta - R3
Hlavní rozhodčí:
Hanák Martin - R2
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Sysel Ondřej, Němečková Jarmila, Karvánek Petr
Protokol:
Závod proběhl za teplého počasí (okolo 25 stupňů), k večeru pak mírně zataženo. Závod proběhl bez závad a protestů. Byly ošetřeny drobné odřeniny.
D40B
5.32 km, 190 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 48:01
2. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 49:18 + 1:17
3. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 49:40 + 1:39
4. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 49:57 + 1:56
5. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 52:27 + 4:26
6. Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 53:05 + 5:04
7. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 53:23 + 5:22
8. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 54:30 + 6:29
9. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 55:05 + 7:04
10. Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia Plzeň 56:52 + 8:51
11. Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 57:03 + 9:02
12. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 57:25 + 9:24
13. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 58:52 + 10:51
14. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 60:06 + 12:05
15. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 62:02 + 14:01
16. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 64:56 + 16:55
17. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 65:56 + 17:55
18. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 70:05 + 22:04
19. Nováková Jana 81C7450 Cirkus Čakovice 73:54 + 25:53
20. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 75:16 + 27:15
21. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 76:25 + 28:24
22. Kaválková Jana ONO7551 C SKOB Ostrov 76:39 + 28:38
23. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 80:15 + 32:14
24. Habánová Anna VLI7757 C Slavia Liberec orienteering 80:20 + 32:19
25. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 81:39 + 33:38
26. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 89:43 + 41:42
27. Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy 115:34 + 67:33
Beránková Markéta VPM7452 KOS Slavia Plzeň 64:55 + 16:54