Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Kategorie: H21A

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
všechny kategorie Střel_A_nice, 1:10 000, E= 5 m
Ředitel závodu:
Hanáková Marta - R3
Hlavní rozhodčí:
Pova Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Hanák Martin - R2
JURY:
Sysel Ondřej, Němečková Jarmila, Karvánek Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad a protestů za příjemného počasí s odpolední přeháňkou. Zdravotnice ošetřila dobné odřeniny a tržné rány.
H21A
5.34 km, 240 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8209
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 37:50 8556
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 37:52 + 0:02 8548
3. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 38:03 + 0:13 8507
4. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 38:17 + 0:27 8455
5. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 39:07 + 1:17 8267
6. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 39:10 + 1:20 8256
7. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 39:16 + 1:26 8233
8. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:50 + 2:00 8106
9. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 40:24 + 2:34 7978
10. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 41:22 + 3:32 7760
11. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 41:30 + 3:40 7730
12. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 41:37 + 3:47 7704
13. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 42:44 + 4:54 7453
14. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 42:53 + 5:03 7419
15. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 43:31 + 5:41 7276
16. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 43:45 + 5:55 7224
17. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 44:07 + 6:17 7141
18. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 44:27 + 6:37 7066
19. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 44:28 + 6:38 7062
20. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 46:42 + 8:52 6560
21. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 46:58 + 9:08 6499
22. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 48:00 + 10:10 6267
23. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 49:22 + 11:32 5959
24. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 49:52 + 12:02 5847
25. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:09 + 12:19 5783
26. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:20 + 12:30 5741
27. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 50:58 + 13:08 5599
28. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:16 + 13:26 5531
29. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 51:38 + 13:48 5449
30. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 52:27 + 14:37 5265
31. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:35 + 14:45 5235
32. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 53:12 + 15:22 5096
33. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:36 + 16:46 4781
34. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 55:00 + 17:10 4691
35. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 55:36 + 17:46 4556
36. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 55:49 + 17:59 4507
37. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 56:17 + 18:27 4402
38. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:21 + 18:31 4387
39. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:22 + 18:32 4383
40. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:23 + 22:33 3479
41. Komín David PGP7405 SK Praga 68:28 + 30:38 1659
42. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 70:04 + 32:14 1298
Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK 0
Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering DISK 0