Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E3

Kategorie: D21A

Datum:
01.04.2018
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pavlovický důl, Panský háj
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšil Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Ramba Jiří - R3
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Protokol:
Závod proběhl bez závad
D21A
6.78 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7207
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 67:20 7404
2. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 68:14 + 0:54 7262
3. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 72:06 + 4:46 6816
4. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 76:04 + 8:44
5. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 76:15 + 8:55 6346
6. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 77:36 + 10:16 6166
7. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 77:44 + 10:24
8. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 78:30 + 11:10 6033
9. Bader Anne 71D8451 USV TU Dresden 79:17 + 11:57
10. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 80:41 + 13:21 5774
11. Harju Suvi 38F9350 Tampereen Pyrintö 80:58 + 13:38
12. Nieke Corinna 71D9350 USV TU Dresden 81:15 + 13:55
13. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 82:00 + 14:40 5603
14. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 82:35 + 15:15
15. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:34 + 16:14 5409
16. Magnusson Stina 46S9550 OK Nolaskogsarna 83:56 + 16:36
17. Ender Franka HSG Turbine Zittau 84:04 + 16:44
18. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 85:29 + 18:09 5183
19. Siess Małgorzata 66P7608 UKS Azymut Pabianice 87:39 + 20:19
20. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 88:25 + 21:05 4862
21. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 89:09 + 21:49
22. Fell Ronja 2JD9350 Berliner TSC 90:58 + 23:38
23. Wartbichler Gisa 32A8950 HSV OL Wiener Neustadt 91:45 + 24:25
24. Daniels Amanda Avesta OK 92:53 + 25:33
25. Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul 95:19 + 27:59
26. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 95:58 + 28:38 4098
27. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 98:21 + 31:01 3841
Haas Sabine 32D9050 SV IHW Alex 78 Berlin DISK
Lundbäck Olga 2KS8550 Domnarvets GOIF DISK
Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška DISK 0