Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Kategorie: H21B

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Háj ve Slezsku
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Mapa:
Ostrá Hůrka 2019
Ředitel závodu:
Hrubý Miroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Vlach Jiří - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Bylo provedeno pár drobných ošetření.
H21B
12.00 km, 570 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8706
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 76:05 9097
2. Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 76:09 + 0:04 9089
3. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 77:07 + 1:02 8975
4. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 77:49 + 1:44 8892
5. Cech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 79:04 + 2:59 8744
6. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 79:31 + 3:26 8691
7. Zhánal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 79:48 + 3:43 8657
8. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:44 + 5:39 8428
9. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 81:47 + 5:42 8422
10. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 82:14 + 6:09 8369
11. Rajnošek Zdenek KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:40 + 6:35 8318
12. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 83:17 + 7:12 8245
13. Finstrle Ludek ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 85:09 + 9:04 8024
14. Paszynski Piotr 38P8100 C UKS Orientus Lodz 85:11 + 9:06
14. Ehl Jirí TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 85:11 + 9:06 8020
16. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:14 + 9:09 8014
17. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 85:23 + 9:18 7996
18. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 85:40 + 9:35
19. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 85:47 + 9:42 7948
20. Zelinka Jirí MBM8740 C O-mikron 86:06 + 10:01 7911
21. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 88:35 + 12:30 7617
22. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 92:24 + 16:19 7165
23. Prikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 92:56 + 16:51 7102
24. Slovácek Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 93:13 + 17:08 7068
25. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 93:14 + 17:09 7066
26. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 94:05 + 18:00 6966
27. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 94:08 + 18:03 6960
28. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 94:17 + 18:12 6942
29. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 95:03 + 18:58 6851
30. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:04 + 19:59 6731
31. Mazal Zdenek VBM8103 C VSK Mendelu Brno 97:23 + 21:18 6575
32. Novotný Jirí TZL8001 C SKOB Zlín 97:26 + 21:21 6569
33. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 100:59 + 24:54 6148
34. Janu Zdenek KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:42 + 26:37 5945
35. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 104:17 + 28:12 5758
36. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 107:02 + 30:57 5432
37. Doležel Ondrej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 109:02 + 32:57 5195
38. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 109:52 + 33:47 5096
39. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 111:02 + 34:57 4958
40. Koran Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 112:38 + 36:33 4769
41. Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 115:15 + 39:10 4459
42. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 115:48 + 39:43 4394
43. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 117:58 + 41:53 4137
44. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 136:31 + 60:26 1940
45. Svízela Vojtech LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 146:37 + 70:32 744
Trávnícek Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov DISK 0
Matoušek Jirí STE7504 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Hadac Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava DISK 0