Výsledky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: D21A

Datum:
14.04.2019
Místo konání:
Boháňka - Skála
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Skála (ŽA), Pod Skálou (VčP), obě: M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Toužil Karel
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Weiner Jakub - R2, Netuka Jan - R1
JURY:
Hadač Miroslav, Turczer Petr, Cahel Marek
Protokol:
Závod proběhl za slunečného a lehce chladnějšího počasí, celkově ho absolovovalo 1424 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění. Ve frontě na vyčítání čipů spadl na závodníka reproduktor a zasáhl ho hranou do podkolenní, drobné poranění mu bylo ošetřeno. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
D21A
4.40 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9101
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 34:51 9816
2. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 35:27 + 0:36 9653
3. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 36:07 + 1:16 9471
4. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:53 + 2:02 9263
5. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 37:31 + 2:40 9091
6. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 38:02 + 3:11 8950
7. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 38:17 + 3:26 8882
8. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 38:19 + 3:28 8873
9. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 39:37 + 4:46 8520
10. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 40:37 + 5:46 8248
11. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 40:47 + 5:56 8202
12. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:53 + 6:02 8175
13. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 40:59 + 6:08 8148
14. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 6:28 8057
15. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 41:22 + 6:31 8044
16. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 41:27 + 6:36 8021
17. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 41:34 + 6:43 7989
18. Vališová Martina TBM9669 KOS TJ Tesla Brno 41:49 + 6:58 7921
19. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 41:54 + 7:03 7899
20. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 42:18 + 7:27 7790
21. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:23 + 8:32 7495
22. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:30 + 8:39 7463
23. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 43:40 + 8:49 7418
24. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 44:13 + 9:22 7269
25. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 45:01 + 10:10 7051
26. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 45:14 + 10:23 6992
27. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 45:22 + 10:31 6956
28. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:21 + 11:30 6688
29. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 47:04 + 12:13 6494
30. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 47:13 + 12:22 6453
31. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 47:28 + 12:37 6385
32. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 48:40 + 13:49 6058
33. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 49:12 + 14:21 5913
34. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 49:16 + 14:25 5895
35. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 50:20 + 15:29 5605
36. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 50:23 + 15:32 5592
37. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 51:29 + 16:38 5292
38. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 51:42 + 16:51 5234
39. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 51:45 + 16:54 5220
40. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 52:31 + 17:40 5011
41. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 52:39 + 17:48 4975
42. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 53:04 + 18:13 4862
43. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 53:24 + 18:33 4771
44. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 53:26 + 18:35 4762
45. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 55:51 + 21:00 4105
46. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 59:28 + 24:37 3121
Majasow Agata CHC8553 K.O.B. Choceň DISK 0
Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř DISK 0