Výsledky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: H21A

Datum:
14.04.2019
Místo konání:
Boháňka - Skála
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Skála (ŽA), Pod Skálou (VčP), obě: M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Toužil Karel
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Weiner Jakub - R2, Netuka Jan - R1
JURY:
Hadač Miroslav, Turczer Petr, Cahel Marek
Protokol:
Závod proběhl za slunečného a lehce chladnějšího počasí, celkově ho absolovovalo 1424 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění. Ve frontě na vyčítání čipů spadl na závodníka reproduktor a zasáhl ho hranou do podkolenní, drobné poranění mu bylo ošetřeno. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
H21A
5.28 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8762
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 34:34 9601
2. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 36:07 + 1:33 9199
3. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 36:38 + 2:04 9064
4. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 37:04 + 2:30 8952
5. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 37:15 + 2:41 8904
6. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 37:22 + 2:48 8874
7. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 37:24 + 2:50 8865
8. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 37:42 + 3:08 8787
9. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 37:52 + 3:18 8744
10. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 38:15 + 3:41 8645
11. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 38:18 + 3:44 8632
12. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 38:19 + 3:45 8627
13. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:24 + 3:50 8606
14. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 39:07 + 4:33 8420
15. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 39:14 + 4:40 8389
16. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 39:26 + 4:52 8337
17. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 39:31 + 4:57 8316
18. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 39:52 + 5:18 8225
19. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 39:54 + 5:20 8216
20. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 39:55 + 5:21 8212
21. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:08 + 5:34 8156
22. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 40:18 + 5:44 8112
23. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 40:21 + 5:47 8099
24. Chromý Adam TBM8841 KOS TJ Tesla Brno 40:38 + 6:04 8026
25. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:41 + 6:07 8013
26. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 41:01 + 6:27 7926
27. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 41:04 + 6:30 7913
28. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 41:16 + 6:42 7861
29. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:26 + 6:52 7818
30. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 41:38 + 7:04 7766
30. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 41:38 + 7:04 7766
32. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 41:39 + 7:05 7762
33. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 41:44 + 7:10 7740
34. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 41:48 + 7:14 7723
35. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 41:50 + 7:16 7714
36. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 41:53 + 7:19 7701
36. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:53 + 7:19 7701
38. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 41:57 + 7:23 7684
39. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 42:03 + 7:29 7658
40. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 42:27 + 7:53 7554
41. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 42:39 + 8:05 7502
42. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 43:09 + 8:35 7372
43. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 43:21 + 8:47 7320
44. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 43:41 + 9:07 7234
45. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 43:45 + 9:11 7217
46. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 43:47 + 9:13 7208
47. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 43:58 + 9:24 7160
48. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 44:00 + 9:26 7152
49. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 44:05 + 9:31 7130
50. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 44:26 + 9:52 7039
51. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:30 + 9:56 7022
52. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 44:33 + 9:59 7009
53. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 44:43 + 10:09 6966
54. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 45:06 + 10:32 6866
55. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 45:07 + 10:33 6862
56. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 45:15 + 10:41 6827
57. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 45:21 + 10:47 6801
58. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 45:35 + 11:01 6741
59. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 46:01 + 11:27 6628
60. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 46:24 + 11:50 6529
61. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 47:01 + 12:27 6368
62. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 47:17 + 12:43 6299
63. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:44 + 13:10 6182
64. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 49:39 + 15:05 5685
65. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 50:20 + 15:46 5507
66. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 53:34 + 19:00 4668
Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga DISK 0
Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov DISK 0