Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Klubové výsledky : CHC (27)

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
JEZÍRKO
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšilová Marie - R1
Stavitel tratí:
Pospíšil Ondřej - R1
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     D21A     D21B     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H60B    
D16A
2.52 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
31. Mazurek Joanna CHC0353 K.O.B. Choceň 51:14 + 27:21
D18A
2.58 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
25. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 36:43 + 7:57
37. Ciura Aleksandra CHC0155 K.O.B. Choceň 49:16 + 20:30
D20A
2.75 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7757
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
4. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 28:41 + 2:22 7939
22. Biederman Adrianna CHC0056 K.O.B. Choceň 35:48 + 9:29 5829
29. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň 43:34 + 17:15 3526
D21A
3.23 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7741
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
24. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 47:39 + 10:05 6256
D21B
2.79 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5746
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
18. Majasow Agata CHC8553 K.O.B. Choceň 55:11 + 24:32 2492
H16A
2.65 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
29. Łagoda Franciszek CHC0305 K.O.B. Choceň 26:46 + 7:13
32. Toborek Jakub CHC0304 K.O.B. Choceň 27:50 + 8:17
45. Strugarek Łukasz CHC0306 K.O.B. Choceň 46:10 + 26:37
H18A
2.79 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 24:35 + 1:42
H20A
2.98 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8158
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 21:48 8962
10. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 26:06 + 4:18 7318
12. Kijak Jakub CHC0005 K.O.B. Choceň 29:08 + 7:20 6159
H21E
4.52 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9400
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
39. Biederman Marcin CHC9805 K.O.B. Choceň 48:43 + 15:27 5822
Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň DNS 0
H21A
3.92 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8084
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
20. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 38:32 + 5:44 7480
26. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 39:51 + 7:03 7150
34. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 40:36 + 7:48 6962
Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň DISK 0
H21B
3.53 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6765
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň DISK 0
H35B
3.51 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Majasow Kostiantyn CHC8304 K.O.B. Choceň 55:48 + 20:49
H40B
3.33 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Gmur Karol CHC7605 K.O.B. Choceň 47:50 + 7:21
H45B
3.11 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 42:23 + 11:02
H50B
2.87 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Widziewicz Remigiusz CHC6604 K.O.B. Choceň 36:34 + 8:17
H60B
2.78 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
18. Guga Romuald CHC5501 K.O.B. Choceň 47:57 + 15:58