Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)

Kategorie: D21C

Datum:
23.06.2019
Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Kozí kameny, Čížkovy kameny, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí a lehce větrného počasí. V průběhu závodu byla ošetřena drobná poranění a několik zhmožděných kotníků. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.
D21C
3.35 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8112
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 32:45 8523
2. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 33:04 + 0:19 8443
3. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:27 + 0:42 8345
4. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 33:31 + 0:46 8328
5. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 34:12 + 1:27 8154
6. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 34:39 + 1:54 8039
7. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 35:02 + 2:17 7941
8. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 35:23 + 2:38 7852
9. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 35:26 + 2:41 7839
10. Novotná Tereza PHK9255 OK 99 Hradec Králové 35:38 + 2:53 7788
11. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 35:51 + 3:06 7733
12. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 35:54 + 3:09 7720
13. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 36:10 + 3:25 7652
14. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 36:57 + 4:12 7452
15. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 37:13 + 4:28 7384
16. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 37:16 + 4:31 7372
17. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 37:23 + 4:38 7342
18. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 37:29 + 4:44 7316
19. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 37:38 + 4:53 7278
20. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 38:05 + 5:20 7163
21. Novotná Jana PHK8756 OK 99 Hradec Králové 39:04 + 6:19 6913
22. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 39:55 + 7:10 6696
23. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 40:24 + 7:39 6573
24. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 41:29 + 8:44 6297
25. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 41:36 + 8:51 6267
26. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 41:39 + 8:54 6254
27. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 42:10 + 9:25 6122
28. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 42:57 + 10:12 5923
29. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:19 + 10:34 5829
30. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 43:21 + 10:36 5821
31. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:58 + 11:13 5663
32. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 44:40 + 11:55 5485
33. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 45:24 + 12:39 5298
34. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 45:26 + 12:41 5289
35. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 46:01 + 13:16 5141
36. Kořínková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 46:10 + 13:25 5102
37. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:32 + 13:47 5009
38. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 46:47 + 14:02 4945
39. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 50:58 + 18:13 3878
40. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 69:15 + 36:30 0
Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice DISK 0
Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno DISK 0