Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: H60A

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H60A
5.60 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 C Post SV Dresden 61:42
2. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:39 + 0:57
3. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 70:14 + 8:32
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 70:47 + 9:05
5. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 71:22 + 9:40
6. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 71:54 + 10:12
7. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 72:43 + 11:01
8. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 73:09 + 11:27
9. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 74:16 + 12:34
10. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 76:18 + 14:36
11. Dragowski Robert TUR5906 C OOB TJ Turnov 77:00 + 15:18
12. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 78:14 + 16:32
13. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 78:29 + 16:47
14. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 79:31 + 17:49
15. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 82:26 + 20:44
16. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 85:43 + 24:01
17. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 92:33 + 30:51
18. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 94:06 + 32:24
Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice DISK
Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice DISK