Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Klubové výsledky : RIC (10)

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D16B     D18B     D21A     D40B     D45A     H40A     H45B     H50A    
D16B
4.50 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 57:52 + 10:12
D18B
5.30 km, 280 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 109:24 + 45:26
D21A
9.40 km, 420 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9493
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
15. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 105:55 + 18:24 8604
D40B
4.60 km, 195 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 80:01 + 20:47
D45A
4.90 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
22. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 79:52 + 22:51
H40A
8.70 km, 450 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 96:37 + 10:11
H45B
6.40 km, 280 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 82:45 + 14:05
20. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 86:51 + 18:11
29. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 91:35 + 22:55
H50A
6.90 km, 285 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
19. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 92:01 + 22:09