Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45L

Datum:
25.03.2018
Místo konání:
Červený mlýn u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Mapa:
Hlavačov
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
H45L
3.50 km, 135 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 33:49
2. Vlácil Daniel JPV7307 Oddíl OS SK Prostějov 36:24 + 2:35
3. KarmazĂ­n Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 37:23 + 3:34
4. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 37:38 + 3:49
5. Jandera Tomás SOB7300 SOBSA 37:46 + 3:57
6. Straka Lukás SLA7002 SKOB Slaný 38:16 + 4:27
7. Suk JirĂ­ MFP6401 Matfyz Praha 39:25 + 5:36
8. Ptácek Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 40:13 + 6:24
9. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 40:22 + 6:33
10. Vanek Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 42:04 + 8:15
11. WĂĽrz JirĂ­ LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:03 + 9:14
12. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 43:25 + 9:36
13. Kohoutek Oldrich BSO7100 KOB Baník Sokolov 43:52 + 10:03
14. Kalousek JirĂ­ DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 45:11 + 11:22
15. Srámek Petr RIC6905 OB Říčany 45:57 + 12:08
16. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:14 + 12:25
16. Stanek Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 46:14 + 12:25
18. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia Plzeň 47:26 + 13:37
19. Hájek Jirí ONO6400 SKOB Ostrov 47:44 + 13:55
20. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 47:57 + 14:08
21. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 48:51 + 15:02
22. Subrt AntonĂ­n DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 50:27 + 16:38
23. Soupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 50:32 + 16:43
24. UhlĂ­r Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 50:43 + 16:54
25. Hánel Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 50:49 + 17:00
26. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 53:01 + 19:12
27. Buk JirĂ­ ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 53:28 + 19:39
28. Kohl JirĂ­ KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:42 + 19:53
29. Svoboda Ondrej ROZ7100 OK Roztoky 55:32 + 21:43
30. Aster VladimĂ­r SLA6500 SKOB Slaný 59:20 + 25:31
31. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 59:29 + 25:40
32. Sustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory 60:55 + 27:06
33. Sedlácek Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 61:19 + 27:30
34. Cerny Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 62:44 + 28:55
35. Benes Jan DKL6600 KOB Kladno 64:30 + 30:41
36. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 65:14 + 31:25
37. Solomko VladimĂ­r BSO7003 KOB Baník Sokolov 75:48 + 41:59
38. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 77:25 + 43:36
39. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 86:30 + 52:41
40. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 88:01 + 54:12
41. Cech Zdenek ROZ7300 OK Roztoky 89:38 + 55:49
Janecek Ondrej SOB7001 SOBSA DISK
Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Vavrina Jan HCE7000 TJ Hostivice DISK
Dobes Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš DISK