Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Kategorie: H45

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Lückendorf (Německo), Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Česká brána / Böhmisches Tor
Ředitel závodu:
Hradcová Zuzana - R3
Hlavní rozhodčí:
Kadavý Petr - R3
Stavitel tratí:
Pachner Pavel - R3
JURY:
Horáček Michal, Kvapil Petr, Posseltová Tereza
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí v terénech Lužických hor. Nedošlo k žádnému závažnějšímu zranění. Nebyl podán žádný protest.
H45
3.10 km, 185 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:28
2. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 33:55 + 0:27
3. Bleidorn Stefan DE011052 SV IHW Alex 78 Berlin 35:19 + 1:51
4. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 35:58 + 2:30
5. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 36:15 + 2:47
6. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 36:51 + 3:23
7. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 38:40 + 5:12
8. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:41 + 5:13
9. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 38:53 + 5:25
10. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 39:04 + 5:36
11. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 39:22 + 5:54
12. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 39:26 + 5:58
13. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 40:31 + 7:03
14. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 40:33 + 7:05
15. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 40:56 + 7:28
16. Sickert Rene DE022637 OL-Team Wehrsdorf 42:59 + 9:31
17. Adorján Péter DE010038 Berliner TSC 43:08 + 9:40
18. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:21 + 9:53
19. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 43:44 + 10:16
20. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:03 + 10:35
21. Röhner Uwe DE024790 SV IHW Alex 78 Berlin 44:31 + 11:03
22. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:19 + 11:51
23. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 45:31 + 12:03
24. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 45:37 + 12:09
25. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 46:25 + 12:57
26. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:33 + 13:05
27. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 48:06 + 14:38
28. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 48:36 + 15:08
29. Finkenstaedt Björn OLV Potsdam 48:54 + 15:26
30. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 50:37 + 17:09
31. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:56 + 17:28
32. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:58 + 17:30
33. Scheuermann Jürgen DE029360 SSV Planeta Radebeul 51:36 + 18:08
34. Würz Bohouš LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:48 + 18:20
35. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:09 + 19:41
36. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 55:08 + 21:40
37. Pachnik Dariusz 19P6900 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 56:20 + 22:52
38. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:22 + 23:54
39. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 58:20 + 24:52
40. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:25 + 24:57
41. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 58:43 + 25:15
42. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:55 + 25:27
43. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:01 + 25:33
44. Tourek Jan 2KZ7300 Česká Kamenice 59:18 + 25:50
45. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:55 + 27:27
46. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 62:14 + 28:46
47. Schmidt Henning DE025607 OL-Team Wehrsdorf 62:16 + 28:48
48. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 64:56 + 31:28
49. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 69:18 + 35:50
50. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 71:30 + 38:02
51. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 74:55 + 41:27
52. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 95:45 + 62:17
Ochmann Torsten DE021671 OK Leipzig DISK
Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov DISK
Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice DISK
Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering DISK
Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 68:29 + 35:01
Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK