Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Semtěš
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Semtěš, 1:10000, E = 5 m, ISOM 2000
Ředitel závodu:
Kos Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Hovorka Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Udržal Tomáš - R3
JURY:
Junek Petr, Vítková Lucie, Slavík Pavel
H21C
6.20 km, 120 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8504
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 37:25 8846
2. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 39:35 + 2:10 8373
3. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 39:57 + 2:32 8293
4. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 40:02 + 2:37 8275
5. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 40:15 + 2:50 8228
6. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 40:37 + 3:12 8148
7. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:55 + 4:30 7864
8. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 42:12 + 4:47 7802
9. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 42:24 + 4:59 7759
10. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 42:25 + 5:00 7755
11. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 42:49 + 5:24 7668
12. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 44:30 + 7:05 7301
13. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 44:49 + 7:24 7232
14. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 45:02 + 7:37 7184
15. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 45:22 + 7:57 7112
16. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 46:20 + 8:55 6901
17. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 46:33 + 9:08 6854
18. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 46:35 + 9:10 6846
19. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 47:18 + 9:53 6690
20. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 47:20 + 9:55 6683
21. Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice 47:36 + 10:11 6624
22. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 48:01 + 10:36 6534
23. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 48:17 + 10:52 6475
24. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:35 + 11:10 6410
25. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 48:38 + 11:13 6399
26. Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové 48:41 + 11:16 6388
27. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:19 + 11:54 6250
28. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:49 + 12:24 6141
29. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 50:39 + 13:14 5959
30. Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 51:13 + 13:48 5836
31. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 51:15 + 13:50 5828
32. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 51:18 + 13:53 5817
33. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 51:40 + 14:15 5737
34. Lauterbach David KUO9802 A KOB Ústí nad Orlicí 52:07 + 14:42 5639
35. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:33 + 15:08 5545
36. Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim 52:41 + 15:16 5516
37. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:55 + 15:30 5465
38. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:09 + 15:44 5414
39. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 53:48 + 16:23 5272
40. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 54:18 + 16:53 5163
41. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:04 + 17:39 4996
42. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 55:52 + 18:27 4821
43. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:06 + 18:41 4770
44. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 56:41 + 19:16 4643
45. Ježek Vít JIL9903 B OK Jilemnice 56:43 + 19:18 4636
46. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 57:07 + 19:42 4548
47. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 59:06 + 21:41 4116
48. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 59:49 + 22:24 3959
49. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 59:52 + 22:27 3949
50. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:24 + 22:59 3832
51. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:43 + 25:18 3327
52. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 64:29 + 27:04 2941
53. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 66:08 + 28:43 2581
54. Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 71:31 + 34:06 1407
55. Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 73:40 + 36:15 938
56. Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 75:15 + 37:50 593
57. Sourada Tomáš ZAM9902 C OB TJ Sokol Žamberk 77:20 + 39:55 138
58. Vaněk Martin CHC9905 C K.O.B. Choceň 77:41 + 40:16 62
59. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 80:45 + 43:20 0
60. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 86:04 + 48:39 0
61. Friml Dominik ZAM9901 C OB TJ Sokol Žamberk 90:13 + 52:48 0
62. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 98:39 + 61:14 0
63. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 98:41 + 61:16 0
Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň DISK 0