Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H21L

Datum:
13.05.2018
Místo konání:
Kytín
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Na Rovinách, 1:15000 a 1:10000
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Němečková Jarmila - R1
Protokol:
Závod oblastního mistrovství na klasické trati proběhl bez závad, za teplého počasí, cílem prošlo 952 závodníků, příchozí v to nepočítaje. Zdravotníci v cíli a na shromaždišti ošetřili několik drobných poranění a odřenin. Jury ve složení Kavková, Janovský, Kurfurst neřešila žádný protest.
H21L
12.50 km, 370 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8207
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 76:04 8635
2. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 78:49 + 2:45 8342
3. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 80:45 + 4:41 8136
4. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 80:46 + 4:42 8134
5. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 81:09 + 5:05 8094
6. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 82:00 + 5:56 8003
7. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:37 + 9:33 7618
7. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 85:37 + 9:33 7618
9. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 87:08 + 11:04 7456
10. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 87:54 + 11:50 7374
11. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 88:34 + 12:30 7303
12. Bořánek Michal SSU0007 A SK Severka Šumperk 89:29 + 13:25 7205
13. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 89:47 + 13:43 7173
14. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 90:03 + 13:59 7145
15. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 90:16 + 14:12 7122
16. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 92:01 + 15:57 6935
17. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 92:52 + 16:48 6845
18. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 92:59 + 16:55 6832
19. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 93:03 + 16:59 6825
20. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 93:42 + 17:38 6756
21. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 95:35 + 19:31 6555
22. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 95:36 + 19:32 6554
23. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 95:40 + 19:36 6546
24. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 96:33 + 20:29 6452
25. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 96:46 + 20:42 6429
26. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 99:51 + 23:47 6101
27. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 100:38 + 24:34 6017
28. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:45 + 26:41 5791
29. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 107:04 + 31:00 5331
30. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 108:43 + 32:39 5156
31. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 109:41 + 33:37 5053
32. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 110:41 + 34:37 4946
33. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 112:37 + 36:33 4740
34. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 113:09 + 37:05 4683
35. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 114:58 + 38:54 4489
36. Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita 117:35 + 41:31
37. Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 117:45 + 41:41 4193
38. Nývlt Petr DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka 120:16 + 44:12 3925
39. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 120:57 + 44:53 3852
40. Ždimera Jan PGP9903 B SK Praga 123:37 + 47:33 3568
41. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:07 + 48:03 3514
42. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 127:12 + 51:08 3186
43. Lužnický Jiří 69X8500 C HO Humanita 127:31 + 51:27
44. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 130:49 + 54:45 2800
45. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 133:14 + 57:10 2543
46. Jakovec Petr DKL8602 C KOB Kladno 139:17 + 63:13 1898
Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín DISK 0