Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E2

Kategorie: H21E

Datum:
14.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Pavel - R3
H21E
11.20 km, 250 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9065
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 57:02 9253
2. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 57:52 + 0:50 9123
3. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 59:49 + 2:47 8820
4. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 61:24 + 4:22 8573
5. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 62:01 + 4:59 8477
6. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 62:35 + 5:33 8389
7. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 62:48 + 5:46 8355
8. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 63:07 + 6:05 8306
9. Chromý Adam TBM8841 KOS TJ Tesla Brno 63:10 + 6:08 8298
10. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 63:48 + 6:46 8200
11. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 64:26 + 7:24 8101
12. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 64:53 + 7:51 8031
13. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 65:10 + 8:08 7987
14. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 66:01 + 8:59 7855
15. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 66:09 + 9:07 7834
16. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 66:18 + 9:16 7811
17. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 66:54 + 9:52 7717
18. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 67:06 + 10:04 7686
19. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 67:13 + 10:11 7668
19. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:13 + 10:11 7668
21. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 67:24 + 10:22 7639
22. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:31 + 10:29 7621
23. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 67:47 + 10:45 7580
24. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 68:13 + 11:11 7512
25. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 69:16 + 12:14 7349
26. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:23 + 12:21 7331
27. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 69:25 + 12:23 7325
28. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 69:27 + 12:25 7320
29. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 70:01 + 12:59 7232
29. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 70:01 + 12:59 7232
31. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 70:52 + 13:50 7100
32. Šmelík Martin KAM9604 OK Kamenice 70:59 + 13:57 7082
33. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 71:20 + 14:18 7027
34. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 71:21 + 14:19 7025
35. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 71:38 + 14:36 6980
36. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 71:43 + 14:41 6967
37. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 71:45 + 14:43 6962
38. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 72:08 + 15:06 6903
39. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 72:09 + 15:07 6900
39. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 72:09 + 15:07 6900
41. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:12 + 15:10 6892
42. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 72:33 + 15:31 6838
43. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 73:39 + 16:37 6667
44. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 73:47 + 16:45 6646
45. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 74:16 + 17:14 6571
46. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:00 + 17:58 6456
47. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 76:03 + 19:01 6293
48. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 77:24 + 20:22 6083
49. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 77:32 + 20:30 6062
50. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 78:51 + 21:49 5857
51. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:43 + 22:41 5722
52. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:30 + 24:28 5445
53. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:42 + 26:40 5102
54. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 89:41 + 32:39 4171
55. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 90:35 + 33:33 4031
56. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 146:29 + 89:27 0
Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín DISK 0
Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové DISK 0