Logo

Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E2

Kategorie: H21A

Datum:
14.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Pavel - R3

H21A 10.10 km, 250 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7540

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 55:36 7927
2. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 59:57 + 4:21 7367
3. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:16 + 4:40 7326
4. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 60:46 + 5:10 7262
5. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 61:31 + 5:55 7165
6. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 62:12 + 6:36 7078
7. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 62:16 + 6:40 7069
8. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 62:47 + 7:11 7003
9. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 63:09 + 7:33 6955
10. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 63:32 + 7:56 6906
11. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 63:46 + 8:10 6876
12. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 63:48 + 8:12 6872
13. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:11 + 8:35 6822
14. Jirka Michal ZBM8403 SK Žabovřesky Brno 64:22 + 8:46 6799
15. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 64:47 + 9:11 6745
16. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 65:36 + 10:00 6640
17. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 65:39 + 10:03 6634
18. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 65:49 + 10:13 6612
19. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:06 + 10:30 6576
20. Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno 67:00 + 11:24 6460
21. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 67:13 + 11:37 6432
22. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 67:41 + 12:05 6372
23. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 67:45 + 12:09 6364
24. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 67:52 + 12:16 6348
25. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 68:01 + 12:25 6329
26. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:43 + 13:07 6239
27. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 68:53 + 13:17 6218
28. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 68:55 + 13:19 6213
29. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 69:18 + 13:42 6164
30. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 69:23 + 13:47 6153
31. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:48 + 14:12 6100
32. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 70:22 + 14:46 6027
33. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 70:36 + 15:00 5997
34. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 70:42 + 15:06 5984
35. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 71:16 + 15:40 5911
36. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 71:28 + 15:52 5885
37. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 71:30 + 15:54 5881
38. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 71:39 + 16:03 5862
39. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 71:41 + 16:05 5857
40. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 72:01 + 16:25 5815
41. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:10 + 16:34 5795
42. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 72:12 + 16:36 5791
43. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 72:56 + 17:20 5697
44. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 73:22 + 17:46 5641
45. Stehlík Martin TBM8525 KOS TJ Tesla Brno 73:39 + 18:03 5604
46. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 74:11 + 18:35 5536
47. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 74:20 + 18:44 5517
48. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 74:31 + 18:55 5493
49. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 74:53 + 19:17 5446
50. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 75:17 + 19:41 5394
51. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 76:26 + 20:50 5246
52. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 76:37 + 21:01 5223
53. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 76:41 + 21:05 5214
54. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 76:44 + 21:08 5208
55. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 77:00 + 21:24 5173
56. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 77:25 + 21:49 5120
57. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 77:30 + 21:54 5109
58. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 77:41 + 22:05 5086
59. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 77:45 + 22:09 5077
60. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 79:50 + 24:14 4809
61. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 80:38 + 25:02 4706
62. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 81:53 + 26:17 4545
63. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 81:59 + 26:23 4532
64. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 82:35 + 26:59 4455
65. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 84:02 + 28:26 4269
66. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 85:19 + 29:43 4103
67. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 86:12 + 30:36 3990
68. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 95:28 + 39:52 2798
69. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 98:12 + 42:36 2446
Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín DISK 0
Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín DISK 0