Logo

Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Kategorie: H45B

Datum:
15.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R3

H45B 5.70 km, 230 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 32A6801 HSV OL Wiener Neustadt 42:29
2. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 46:14 + 3:45
3. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 46:31 + 4:02
4. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 46:32 + 4:03
5. Tornai Szabolcs 25H7100 Tabáni Spartacus 48:05 + 5:36
6. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 50:04 + 7:35
7. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 50:08 + 7:39
8. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 50:19 + 7:50
9. Klaška Jan 3HZ6900 Cibulák 50:27 + 7:58
10. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 51:01 + 8:32
11. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 51:19 + 8:50
12. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 52:10 + 9:41
13. Auermüller Vít 65X0001 Laněk 53:35 + 11:06
14. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 53:57 + 11:28
15. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 54:07 + 11:38
16. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 55:06 + 12:37
17. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 56:10 + 13:41
18. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 56:29 + 14:00
19. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 56:31 + 14:02
20. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 59:29 + 17:00
21. Mikan Petr 59:49 + 17:20
22. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:21 + 18:52
23. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:03 + 21:34
24. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 65:13 + 22:44
25. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 65:46 + 23:17
26. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 67:07 + 24:38
27. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 67:08 + 24:39
28. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:30 + 26:01
29. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:41 + 26:12
30. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:08 + 27:39
31. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 70:11 + 27:42
32. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:18 + 29:49
33. Kligl Vladislav TBM6910 KOS TJ Tesla Brno 72:42 + 30:13
34. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 73:15 + 30:46
35. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 74:37 + 32:08
36. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 77:32 + 35:03
37. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 82:28 + 39:59
38. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 83:58 + 41:29
39. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 87:48 + 45:19
40. Zýka Vít 3KX7200 Špekouni 89:20 + 46:51
41. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 95:39 + 53:10
42. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:05 + 58:36
43. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 103:22 + 60:53
Mička Marek 5RX7001 NNN DISK