Výsledky závodu: Cena východních Čech - E3

Kategorie: H21E

Datum:
02.09.2018
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Kateřina I, 1:10 000, formát A4
Ředitel závodu:
Kamenická Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Tihon Michal - R2
Stavitel tratí:
Černý Michal
JURY:
Fiala Petr, Vlach Jiří, Vlastník Zdeněk
H21E
9.70 km, 515 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8824
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 74:19 8916
2. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 75:19 + 1:00 8775
3. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 75:40 + 1:21 8711
4. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 77:34 + 3:15 8466
5. Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 78:00 + 3:41
6. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 78:18 + 3:59 8358
7. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 79:17 + 4:58 8222
8. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 79:23 + 5:04 8188
8. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 79:23 + 5:04 8166
10. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 79:38 + 5:19 8115
11. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 80:51 + 6:32 7953
12. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 83:54 + 9:35 7583
13. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 83:57 + 9:38 7556
14. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 84:32 + 10:13 7469
15. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 84:59 + 10:40 7397
16. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 85:30 + 11:11 7319
17. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:03 + 11:44 7236
18. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 87:04 + 12:45 7102
19. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:45 + 14:26 6893
20. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 90:50 + 16:31 6641
21. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 92:32 + 18:13 6433
22. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 92:33 + 18:14 6413
23. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 93:17 + 18:58 6313
24. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 93:35 + 19:16 6262
25. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 94:11 + 19:52 6178
26. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 96:02 + 21:43 5957
27. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 99:28 + 25:09 5564
28. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 103:00 + 28:41 5162
29. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 107:38 + 33:19 4642
30. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 108:09 + 33:50 4572
31. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 123:03 + 48:44 2943
32. Doleček Vojtěch ZAM9903 OB TJ Sokol Žamberk 127:19 + 53:00 2474
Horčička Vít STE9919 SK SKI-OB Šternberk DISK 0